Sposób na oparzenia słoneczne

  • 2012-05-01, o 21:37
  • 122
  • 48 693
  • 69
  • 85

Re: Sposób na oparzenia słoneczne

Żel aloesowy jest cudowny na tego typu rany skóry. Najlepiej jeszcze jakbyś 10 minut przed użyciem włożyła go do lodówki. Aloes ukoi ból i złagodzi poparzenia. :)

Re: Sposób na oparzenia słoneczne

Na pewno najważniejsze jest to, aby cokolwiek robić w kierunku złagodzenia oparzenia. Niezawodny jest krem Octenicare, który zawsze mam w swojej apteczce. Poza działaniem łagodzącym i przyspieszającym procesy regeneracyjne skóry, ma też działanie odkażające, więc warto stosować go na świeże blizny i ranki :)

Re: Sposób na oparzenia słoneczne

Po opalaniu od razu smaruje się mega nawilzającym balsamem, polecam ten Balsam kokosowy Pahwash z mango, znakomity jest nawet na najbardziej wysuszoną skóre

Re: Sposób na oparzenia słoneczne

Po opalaniu od razu smaruje się mega nawilzającym balsamem, polecam ten Balsam kokosowy Pahwash z mango, znakomity jest nawet na najbardziej wysuszoną skóre

Re: Sposób na oparzenia słoneczne

Żel aloesowy schłodzony w lodówce.

Re: Sposób na oparzenia słoneczne

Rescue cream doktora bacha pomaga na oparzenia słoneczne

2012-05-09 15:12:45 autor Dagmara

 

muszę wypróbować, na pewno latem się przyda

Re: Sposób na oparzenia słoneczne

W tym roku "sezon na opalanie" rozpocznie się dosyć późno, zważywszy na pogodę, która nas nie rozpieszcza. Mam nadzieję, że jednak uda nam się uniknąć oparzeń słonecznych :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sposób na oparzenia słoneczne

Może i sezon na opalanie się jeszcze nie zaczął ale proszę nie zapomnijcie o codziennym stosowaniu filtrów ochronnych SPF! Nawet w pochmurne dni i bez względu na porę roku, słoneczko ciągle jest i wysyła nam promieniowanie UV, które przyspiesza foto starzenie się skóry... A która z nas nie chce być jak najdłużej młodziutka ;) 

Re: Sposób na oparzenia słoneczne

Ja stosuję filtr SPF 50 na buźkę codziennie :)

Re: Sposób na oparzenia słoneczne

Filtra używam tylko do twarzy, bo tam robią mi się przebarwienia.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: