Sposób na opadającą powiekę.

  • 2012-04-11, o 17:02
  • 66
  • 57 651
  • 40
  • 49

Sposób na opadającą powiekę.

Witajcie!
Chciałabym napisać Wam o tym, jak można skorygować opadającą powiekę, a nawet w sporym stopniu ją zniwelować. Od jakiegoś czasu stosuję serum modelująco - liftingujące, również na powieki. No i moje opadające powieki powoli się podnoszą

swiatmakeupu.blogspot.com

Re: Sposób na opadającą powiekę.

łał!
nie wiedziałam że takie serum działa na powieki!
już myślałam że muszę się po prostu pogodzić z opadającymi powiekami a tu takie zaskoczenie! Na pewno spróbuję i napiszę jak wyszło

Re: Sposób na opadającą powiekę.

Oczywiście na pewno całkiem się nie podniesie, ale ja stosuję serum już trzy tygodnie i powiekę już widać spod poduszki

swiatmakeupu.blogspot.com

Re: Sposób na opadającą powiekę.

A mozesz powiedziec konkretnie co to za serum?A moze linka jakiegos?

http://paznokciereni.blogspot.com/

Re: Sposób na opadającą powiekę.

No własnie co to za serum Aniu? z chęcią wypróbuję

Re: Sposób na opadającą powiekę.

no ja też chętnie bym wypróbowała także Aniu napisz

Re: Sposób na opadającą powiekę.

ja również czekam na odpowiedź jakiego serum używasz!
super wreszcie moje powieki będą wyglądały o niebo lepiej!

Re: Sposób na opadającą powiekę.

Ja używam serum Eccolagen 3D z Oriflame. Ono jest dla osób po 35 roku życia, ale rozmawiałam o swojej zniszczonej trądzikiem skórze z dyrektorką mojej przyjaciółki i poleciła mi je, jako regenerujące. No i się nie pomyliła. Z tym, że ja kupiłam je w promocji, w tym katalogu jest bardzo drogie:(

swiatmakeupu.blogspot.com

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sposób na opadającą powiekę.

moja mama je ma! ale się cieszę że się tak zdarzyło! już od dziś zaczynam go używać!!
a co do ceny.. hmm.. tak właśnie widziałam nowy katalog! o wiele droższy!

Re: Sposób na opadającą powiekę.

O, dobrze wiedzieć. Dzięki Też mam problem z opadającą na powiekę poduszką i żaden makijaż nie jest w stanie tego ukryć ;/ Wypróbuję ten sposób. Jeszcze raz dzięki

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: Sposób na opadającą powiekę.

Hej , mam taki problem , czy ktoś może mi pomóc i napisać jakie jest do dokładnie serum z Oriflame . Proszę napiszcie! Pozdrawiam

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: