Sposób na opadającą powiekę.

  • 2012-04-11, o 17:02
  • 66
  • 57 663
  • 40
  • 49

Re: Sposób na opadającą powiekę.

A nie mogliby cos wymyslic zeby naciagnac skore pod oczami? Przepraszam za maly offtopik ale tak czytam i mysle ze mnie to by sie przydaly jakies paski pod oko

Re: Sposób na opadającą powiekę.

możemy pokombinowąc z taśma klejącą albo lepem na...muchy:)hahaha

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Sposób na opadającą powiekę.

Kiedys pewnie wymysla za dwadziescia pere lat

Re: Sposób na opadającą powiekę.

a jaki makijaż na opadającą powiekę? denerwuje mnie to, bo nie mogę używać cieni do powiek, bo jedna powieka mi tylko opada i wygląda to dosyć niesymetrycznie, a cienie do powiem tylko to podkreślają swoją drogą od czego tak się robi? kiedyś słyszałam, że to słabo wypracowany mięsień oka, czy nad-oka...

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sposób na opadającą powiekę.

Kiedys pewnie wymysla za dwadziescia pere lat

megi1828

Wiesz Megi nie zgodze się z Tobą Ja coś słyszałam o takich paseczkach poważnie, tu daje linka do bloga na którym jest coś takiego opisane, nie wiem czy to dokładnie na opadajacą powiekę ale myśle, że coś wtym stylu
Nazywają się tasiemki do powiek
http://www.alinarose.pl/2013/02/tasiemk ... -wosy.html

Re: Sposób na opadającą powiekę.

Andrea ale o ile sie nie myle to te paski nakleja sie zeby podniesc powieke a ja pisze o paskach, ktore by mozna bylo przykleic pod powieke zeby skore wygladzic i zeby nie bylo zadnych podkowek czy workow

Re: Sposób na opadającą powiekę.

Andrea ale o ile sie nie myle to te paski nakleja sie zeby podniesc powieke a ja pisze o paskach, ktore by mozna bylo przykleic pod powieke zeby skore wygladzic i zeby nie bylo zadnych podkowek czy workow

megi1828

No chyba, że tak

Re: Sposób na opadającą powiekę.

Jestem makijażystą i klientkom podnoszę opadającą powiekę nakładając dwukolorowe cienie matowe (jasny - górna powieka + pod łukiem brwiowym + w kącikach oka, ciemny - okolice zewnętrznej powieki górnej). Ciemny zawsze podciągam ku górze, żeby podnieść powiekę. Eye liner albo kredka też pomaga w modelowaniu kształtu oka. No i jeszcze kwestia tuszu. Zewnętrzne rzęsy kilkukrotnie tuszuję, żeby podnieść opadającą powiekę wizualnie.

Co lepiej wybrać? meble drewniane czy może metalowe?

Re: Sposób na opadającą powiekę.

odpowiedni makijaż

Re: Sposób na opadającą powiekę.

Smoky Eye działa dobrze
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: