Spinning na piękne ciało

  • 2015-11-26, o 14:22
  • 33
  • 11 292
  • 18
  • 29

Spinning na piękne ciało

Hej co myślicie że oprócz diety i balsamów, zadbać o swoje ciało na siłowni? ;) Mam na myśli dokładnie spinning bo widziałam na filmikach, że to bardzo fajnie wygląda i ponoć daje super efekty. Spinning jest  zawsze w grupie - wtedy raźniej ;) Jestem bliska szukania klubu fitness i zapisania się na to. Fajne to bo oprócz normalnego jechania na rowerku jest zabawa i inne cwiczenia, muzyka i kontakt z innymi. Co myślicie o spinningu na zimowe wieczory? :P

Re: Spinning na piękne ciało

ruch to podstawa nawet najlepse kosmetyki nie dadza Ci tyle co ćwiczenia

Re: Spinning na piękne ciało

jestem podobnego zdania

Re: Spinning na piękne ciało

Jakiekolwiek ćwiczenia . Nioeważne w grupie czy solo i jaka to będzie aktywność. Co kto lubi. Pielęgnacja połączona z ćwiczeniami to klucz do dobrego samopoczucia i lepszego zdrowia. 

Re: Spinning na piękne ciało

Dobry pomysł, Ale ja nie znoszę ćwiczyć :/

Re: Spinning na piękne ciało

A ja od jakiegoś czasu uwielbiam ćwiczyć :)

Re: Spinning na piękne ciało

nie wiem skad jestes dokladnie  , ale ja jestem z Poznania i polecam klub Remplus na Katowickiej , tez w sumie chodze tam od niedawna ale poki co mam zapal i jestem zachwycona prowadzeniem zajec , naprawde super sprawa ten spining , poznalam nowych ludzi , jeszcze nie zrzucilam tyle kg ile bym chciala , ale chyba najwazniejsze ze czlowiekowi sie chce i ma dobre samopoczucie . Jak naj bardziej polecam na zimne po poludnia :)))

Re: Spinning na piękne ciało

To chyba najlepszy pomysł, żeby zachować formę i nie wyhodować sadełka przez zimę :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Spinning na piękne ciało

Znalazłam ten w googlach usunięto reklamę a czy to jest jakas sieciowka na wieksze miasta czy jak? Bo fajnie to u nich wyglada zwlaszcza te karnety rozne.

Re: Spinning na piękne ciało

W grupie zawsze łatwiej się zmobilizować.:)

Re: Spinning na piękne ciało

haneczka1 nie niestety to jest tylko chyba w Poznaniu ale jak ktos jest z mojego miasta to szczerze polecam bo jest tu naprawde fajnie

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: