Spierzchnięte i popękane stopy

  • 2015-12-21, o 11:46
  • 59
  • 21 243
  • 41
  • 46

Re: Spierzchnięte i popękane stopy

Ja korzystam ze skarpet, super wygładzają i olej arganowy. 

Re: Spierzchnięte i popękane stopy

Zobacz Dr. Stopę Floslek,  mi bardzo pomógł.

Re: Spierzchnięte i popękane stopy

Ja polecam zrobić peeling, nasmarowac stopy olejkiem lub nawet wazeliną kosmetyczną i włożyć bawełniane skarpetki na noc:) Rano powinnaś się obudzić z ładnymi i gładkimi stopami po regeneracji:) Czasem trzeba więcej czasu na efekty - to wiadome, zależy jak bardzo miałaś zniszczone stopy. Myślę jednak, że będziesz zadowolona z efektów:)

Re: Spierzchnięte i popękane stopy

U mnie działają kosmetyki z mocznikiem, im więcej w składzie tym lepiej, szczególnie po porządnym peellingu i pumeksie :) do tego grubsza warstwa kosmetyku na noc i bawełniane skarpety i rano stopy są miękkie i miłe w dotyku :)

Re: Spierzchnięte i popękane stopy

Floslek ma dosknałe rzeczy dla stóp, polecam.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Spierzchnięte i popękane stopy

U mnie sprawdza się wierzbowa kąpiel do stóp marki HB. Często mam bardzo zmęczone stopy a ta kąpiel na maksa mnie relaksuje :) Stopy są nawilżone po niej, odzywione. Niczego więcej im nie trzeba. 

Re: Spierzchnięte i popękane stopy

Na spirzchniętę piety zróbcie  zabieg calluspeeling mavex,  z tym, że ten robi się tylko u kosmetyczki więc popytajcie czy wasza taki wykonuje :) Zabieg usuwa całą zrogowaciałą skórę,  na prawdę efekt jest super.

Re: Spierzchnięte i popękane stopy

Jak jest mocno źle to najlepiej iść do podologa, oni już się fachowo tym zajmą i stopy będa wyglądać pięknie. Ja mam tendencję do nadmiernego rogowacenia naskórka, więc co jakiś czas chodzę na profesjonalne zabiegi i bardzo mi to pomaga utrzymać stopy w formie. Zwykle chodzę do Salonu Zdrowych Stop w Opolu na Książąt Opolskich. Mają w porządku ceny i miłą obsługę. Do tego oczywiście w domu regularnie używam kremu z mocznikiem i wykonuję pilingi.

Re: Spierzchnięte i popękane stopy

Produkt, który uratuje moje stopy z każdej opresji to Krem do stóp Maska przeciw zrogowaceniom  z efektem eksfoliującym Comfort Bielendy. Cała moja rodzina go stosuje i sprawdza się u każdego. Kluczem do sukcesu jest też to aby używać go systematycznie.

Re: Spierzchnięte i popękane stopy

Kupcie sobie bo nie kosztuje wiele a działa bardzo dobrze, balsam do ust od Bielendy z serii botanical lip care milky coconut. Zawiera 97% składników pochodzenia naturalnego i jak się nie myle z 20% masła karite. Bardzo fajnie działa na usta i jest przyjazny dla wegetarian i wegan 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: