Spierzchnięte i popękane stopy

  • 2015-12-21, o 11:46
  • 59
  • 21 281
  • 41
  • 46

Re: Spierzchnięte i popękane stopy

MI pomagają kremy i maska nawilżająca do przesuszonych dłoni z serii Comfort od bielendy. Używam od kilka tygdoni i efekty są dobre, na razie to mój jeden z lepszych kremów jakie mialam :)

Re: Spierzchnięte i popękane stopy

Fajne info jest tutaj http://o-you.pl/7028-2/

Re: Spierzchnięte i popękane stopy

Ja polecam krem do stóp od Avy. Bardzo dobrze nawilża stopy, dzięki czemu zmiękcza zrogowaciały naskórek. Zapobiega także pękaniu stóp. Sprawdza się u mnie rewelacyjnie :)

Re: Spierzchnięte i popękane stopy

MI pomagają kremy i maska nawilżająca do przesuszonych dłoni z serii Comfort od bielendy. Używam od kilka tygdoni i efekty są dobre, na razie to mój jeden z lepszych kremów jakie mialam :)

2016-02-19 01:05:23 autor Patrycja91

 

Mam z tej firmy skarpetki złuszczające i jak na razie są jednymi z lepszych, jakie używałam. były nawet ostatnio na promocji w rossmannie.

Re: Spierzchnięte i popękane stopy

Tak, ja też jestem fanką skarpetek złuszczających. Ale ja odkryłam w Douglasie maskę (w formie właśnie skarpet) Epilfeet. Naprawdę zrobiła z moimi stopami armagedon, jeśli można tak powiedzieć :D świetnie złuszczyła ten twardy naskórek, z którym nie mogłam sobie poradzić bardzo długo. 

Re: Spierzchnięte i popękane stopy

Ja muszę wypróbować właśnie te skarpety złuszczające, słyszałam że dają fajne efekty. Póki co używam kremu opatrunku z serii Comfort bielendy, dobrze radzi sobie z suchymi i zrogowaciałymi pietami. Najczęściej nakładam go na noc, na to grube skarpetki, wtedy jest najlepszy efekt :)

Re: Spierzchnięte i popękane stopy

Tak, ja też jestem fanką skarpetek złuszczających. Ale ja odkryłam w Douglasie maskę (w formie właśnie skarpet) Epilfeet. Naprawdę zrobiła z moimi stopami armagedon, jeśli można tak powiedzieć :D świetnie złuszczyła ten twardy naskórek, z którym nie mogłam sobie poradzić bardzo długo. 

2016-09-22 00:23:44 autor Arnika

miałam ja kiedys. Jest dobra ale dosyc droga a taki sam efekt daja te maski z bielendy( skarpetki złuszczajace) ja zawsze wybieram ta z mocznikiem, ale widziałam wiele rodzajów

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Spierzchnięte i popękane stopy

Ja polecam skarpetki złuszczające z firmy purederm :)

K.K.

Re: Spierzchnięte i popękane stopy

Skarpetki z maścią z 20% mocznikiem z serii Comfort, pomaga pozostawienie jej na stopach nawet półtorej godziny.

Re: Spierzchnięte i popękane stopy

bardzo dobrze pomaga kosmetyczny parafina po pedicure

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: