Spadek libido co robić

  • 2015-01-05, o 09:46
  • 72
  • 24 507
  • 40
  • 63

Spadek libido co robić

Cześć dziewczyny. Jestem już w związku z mężem prawie 8 lat. W małżeństwie prawie 5.

Od jakiegoś czasu odczuwam spadek libido. Nic mi się nie chce, jak jestem w łóżku to najchętniej odwróciłabym się pupą i zasnęła. Nie mam ochoty na żadne pieszczoty.

Kocham męża ale również nie chcę się na siłę zmuszać > Widzę, że chodzi coraz bardziej sfrustrowany. Macie może swoje sposoby na zwiększenie libido? 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Spadek libido co robić

Może zakup  jakiejś seksownej bielizny, lub jakieś suplementy bo czasami niedobory mogą powodować brak chęci. Poczytaj jakieś książki typu Grey może cię zainspirują.  

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Spadek libido co robić

Powiem Ci,że ja również jestem długo w małżeństwie i nie zawsze jest tak różowo. My jednak staramy się walczyć o tą namiętność. Kup sobie nową bieliznę

Może tak jak koleżanka Nitka24 radzi warto byłoby sobie poczytać jakąś inspirującą książkę? Sposobów na odzywkanie libido jest wiele:)

Stosowałaś może suplementy na libido? 

Po prostu super jest Sex Elixir ( czyli tak zwana hiszpańska mucha). 

Re: Spadek libido co robić

Dzięki dziewczyny za rady ! Wezmę je sobie na pewno do serca. Seksowna bielizna była ale szczerze? To nie czuję się w niej komfortowo w łóżku. Wolę wygodne, bawełniane koszulki :)  Może trzeba będzie się jednak przełamać :D

Książek również nie czytałam ale wiem,że ma je moja koleżanka to może od niej pożyczę.

O suplementach nie słyszałam. Chociaż powiem Ci , że hiszpańska mucha to przeleciało mi przez uszy...

Gdzie kupowałaś ten Sex Elixir? 

 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Spadek libido co robić

Przez internet zamawiałam tak więc nie orientuję się czy jest w sklepach stacjonarnych. Powiem Ci,że Sex Elixir jest w kilku sklepach .Wpisz sobie nazwę w google i po prostu zrób sobie porównanie gdzie jest w najtańszej cenie. Ja już jestem przy drugiej buteleczce. Pierwszą zamówił mój mąż rok temu na naszą rocznicę ślubu;) Drugą kupiłam sama.

Nie używamy codziennie, o nie nie nie. Bardziej na specjalne okazje, weekendy kiedy mamy na to czas a dzieciaki są u dziadków. 

Re: Spadek libido co robić

Faktycznie jest w kilku sklepach. To są takie kropelki wkraplane do napoju ? Czy może bierzesz go w formie tabletek ( do których trochę nie mam zaufania...). Może masz jakieś zdjęcie? 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Spadek libido co robić

A co ja mam zrobić (UWAGA) jestem facetem i też mi się ostatnio nic nie chce :PMoże macie jakis pomysl

Re: Spadek libido co robić

Spadek libido czasami ma inne podłoże, może być na przykład objawem depresji. Warto wziąć to pod uwagę.

Re: Spadek libido co robić

Stres czy natłok obowiązków też sprawiają, że łóżko kojarzy nam się tylko ze snem. Kiedy jesteśmy kłębkiem nerwów ciężko myśleć o przyjemnościach. Może warto przemyśleć to od tej strony. Zwolnić trochę, spróbować się zrelaksować i odpocząć.

Re: Spadek libido co robić

Jeszcze warto wspomnieć o papierosach. Niestety, ale potrafią skutecznie obniżyć libido. Niektórzy tego nawet nie zauważają. Ale u niektórych jest to na prawdę pważną przeszkodą.

Nasza strona: http://galeria-hajnowka.pl/

Dokładnie, jak wiadomo papierosy nie służą naszym organizmom.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: