Smoky eyes

  • 2011-10-27, o 13:18
  • 59
  • 17 275
  • 32
  • 47

Smoky eyes

Znalazłam w necie coś takiego i strasznie mi się to podoba:) Może podpowiecie, jak to zrobić?

swiatmakeupu.blogspot.com

Re: Smoky eyes

Jeden z ostatnich filmików Moniki jest coś w podobie ale z fioletem. Więc warto się zasugerować tylko kolory zmienić.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Smoky eyes

Jeden z ostatnich filmików Moniki jest coś w podobie ale z fioletem. Więc warto się zasugerować tylko kolory zmienić.

Nitka24

Dokłądnie Nitko - bardzo podobna technika na całej ruchomej nakładamy jasny matowy cień, a w załamaniu rozcieramy pędzelkiem puchaczem cień ciemny delikatna kreska linerem i gotowe

Re: Smoky eyes

Ciekawe jakich produktow uzyto do tego makijazu ,bo wyglada tak swiezo ,a rzesy nie sa za tak wytuszowane ,co w przypadku smoky eyes jest niemal obowiazkowe kredka tez taka intensywna czern ,ale nie wygladajaca sztucznie -bardzo naturalnie,cikawe jakie kosmetyki zostaly do tego uzyte?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Smoky eyes

Przypuszczam że nawet nie są wytuszowane jedynie przyklejony jest mały pasek sztucznych rzęs od zewnętrznej strony. Jak się przyjrzysz to zobaczysz:) Jak dla mnie jakiś cielisty/ kremowy cień i czarny lub grafitowy matowy dobrze roztarty. Technika ta sama co Monika ją stosuje.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Smoky eyes

Matowy cien - jak Moniaka napisala ,kurcze baybym sie nalozyc matowwy bialy cien ze bedzie bardzo plasko na powiece wygladal a moze jest jakis sposob zeby cienie matowe nie wygladaly plasko?zeby cienie matowe nie wygladaly sucho??

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Smoky eyes

Uwielbiam smoky eye, w każdej postaci.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Smoky eyes

Ja dopiero się uczę i powiem, że to co z pozoru łatwe dla mnie staje się czasem niewykonalne. Piękne oko.

Re: Smoky eyes

ładne

Re: Smoky eyes

Bardzo ładny ten makijaż :)

Re: Smoky eyes

Bardzo ładnie wyszło ;)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: