Skuteczny sposob na Zlikwidowanie SINCOW pod oczami

  • 2012-07-06, o 18:35
  • 39
  • 11 614
  • 26
  • 35

Skuteczny sposob na Zlikwidowanie SINCOW pod oczami

Slyszalyscie o tej metodzie na zlikwidowanie sincow pod oczami- czyli wstrzykniece wlasnego tluszczu z brzucha,podladkow w skore pod oczami?-w celu zlikwidowania sincow na zawsze
Jest to metoda bezpieczna w porownaniu wstrzykniecia hialuronowego

Prawdziwa, zielona ląka,ubrana w kolorowe kwiaty, promyki slońca ogrzewające moje plecy,spiew ptaków budzący mnie każdego dnia, łzy szczęścia,wiatr we włosach, spacery po lesie, świeży powiew wiatruWSZYSTKO CO ZIELONE TO DOBRO-sama natura nam podpowiada

Re: Skuteczny sposob na Zlikwidowanie SINCOW pod oczami

O Boziu...samo "wstrzyknięcie" brzmi przerażająco ;D ale nie słyszałam o tym wcześniej

Twitter: https://twitter.com/oluskka93Blog: http://www.oluskka-makeup.blogspot.com Serdecznie zapraszamZapraszam do ShinyBox http://shinybox.pl/?ref=04e2958

Re: Skuteczny sposob na Zlikwidowanie SINCOW pod oczami

ja też nie, ale chyba już wolę swoje sińce niż zastrzyki Chociaż przyznam, że z biegiem czasu coraz bardziej mnie denerwują, bo są dosyć ciemne i nie ukryję ich pod makijażem;/

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Skuteczny sposob na Zlikwidowanie SINCOW pod oczami

Nie slyszalam, zeby wstrzykiwanie kwasu hialurynowego bylo niebezpieczne poniewaz jest on skladnikiem naszej skory i z wiekiem zmniejsza sie jego zawartosc i stad zmarszczki, bruzdy itp. Wstrzykiwanie wlasnego tluszczu nie jest tyle bezpieczniejsze co skuteczniejsze, w pierwszym przypadku efekty utrzymuja sie okolo 6 miesiecy, w drugim przypadku okolo 3 lat. Przeraza mnie jednak odsysanie tluszczu jakimis rureczkami i zakladanie szwow ( np. okolice pepka ) .
Jezeli chodzi o samo wstrzykiwanie to raczej sie nie obawiam, oby tylko jak najdalej od skalpela .

Re: Skuteczny sposob na Zlikwidowanie SINCOW pod oczami

ja także nie lubię skalpela igły, zastrzyki przeżyję, bo nawet tego nie czuję ale gdybym miała iść na odsysanie tłuszczu lub jakąś operacje ze względu na to żeby nie mieć sińców, już wolałabym je mieć

Re: Skuteczny sposob na Zlikwidowanie SINCOW pod oczami

Przeraza mnie jednak odsysanie tluszczu jakimis rureczkami i zakladanie szwow ( np. okolice pepka ) .
Jezeli chodzi o samo wstrzykiwanie to raczej sie nie obawiam, oby tylko jak najdalej od skalpela .

megi1828

Mysle ze nie ma szfow przy odsysaniu, rureczka jest cienka, robia may otworek i tyle. Jesli juz to masz tylko jeden "szef", pentelke taka

Re: Skuteczny sposob na Zlikwidowanie SINCOW pod oczami

dobry korektor

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Skuteczny sposob na Zlikwidowanie SINCOW pod oczami

o jej mam duży problem z sińcami pod oczami ale nie poddałabym się takiemu zabiegowi. Znalazłam świetny krem z firmy avon po którym widzę, że moje sińce są jaśniejsze oczywiście przy regularnym stosowaniu, do tego korektor pod oczy i sińców nie ma!!! a zabieg... mimo bezpieczeństwa to jednak zawsze zabieg...

Re: Skuteczny sposob na Zlikwidowanie SINCOW pod oczami

Według mnie, należy stosować odpowiednie kremy i dobrego korektora pod oczy. Poza tym należy przywyknąć do tego, że taką mamy już urodę :)

Re: Skuteczny sposob na Zlikwidowanie SINCOW pod oczami

Według mnie, należy stosować odpowiednie kremy i dobrego korektora pod oczy. Poza tym należy przywyknąć do tego, że taką mamy już urodę :)

2015-08-13 17:42:45 autor Olcia37

Zgdzam się z tobą w 100% :)

Re: Skuteczny sposob na Zlikwidowanie SINCOW pod oczami

jaaasne, nie ma to jak swój największy kompleks zaakceptować mówiąć: taką mam juz urodę...

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: