Skuteczny sposob na Zlikwidowanie SINCOW pod oczami

  • 2012-07-06, o 18:35
  • 39
  • 11 604
  • 26
  • 35

Re: Skuteczny sposob na Zlikwidowanie SINCOW pod oczami

Slyszalyscie o tej metodzie na zlikwidowanie sincow pod oczami- czyli wstrzykniece wlasnego tluszczu z brzucha,podladkow w skore pod oczami?-w celu zlikwidowania sincow na zawszeJest to metoda bezpieczna w porownaniu wstrzykniecia hialuronowego

2012-07-06 18:35:43 autor SexyRzesySexyNogi

słyszałam i nawet sama kiedys się nad tym zastanawiałam ale się boje i a wiesz może ile teraz mniej więcej kosztuje taki zabieg ?

Re: Skuteczny sposob na Zlikwidowanie SINCOW pod oczami

za bardzo inwazyjne ale pewnie skuteczne

Re: Skuteczny sposob na Zlikwidowanie SINCOW pod oczami

Przykładanie zimnych łyżek

Re: Skuteczny sposob na Zlikwidowanie SINCOW pod oczami

Jest taki zabieg i polega na obraniu tluszczyku z uda, o pośladkach nie słyszałam :D. Zabieg wcale nie jest jakiś strasznie inwazyjny a przynosi spore efekty. Sama zmagam się z ogromnymi cieniami, których szczerze nienawidzę i poważnie myślę o tym zabiegu w przyszłości. Kosztuje ok 3-4 tysięcy, zależy w jakiej klinice ; )

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

włóż kremy do lodówki i nałóż

Re: Skuteczny sposob na Zlikwidowanie SINCOW pod oczami

Prawda jest taka, że nic nie pomoże. Próbowałam już wszystkiego. Jedyne wyjście to kamuflowanie sińców dobrym korektorem i zaakceptowanie siebie taką jaką się jst ;)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Skuteczny sposob na Zlikwidowanie SINCOW pod oczami

zgadzam sie z tym, ze nic nie pomoze, bo sama mam ogromne since i nie da sie ich zakryc

Nie zrobiła bym tego

Re: Skuteczny sposob na Zlikwidowanie SINCOW pod oczami

Brzmi okropnie lepiej kupic korektor

Moje dam się tylko przykryć, zwalczyć nie
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: