Skuteczne bieganie

  • 2012-04-25, o 11:45
  • 45
  • 15 935
  • 29
  • 35

Skuteczne bieganie

Witam wszystkich! Postanowiłam skorzystać z pięknej pogody (choć nie zawsze taka była;p) i od jakiegoś czasu regularnie biegam. Jako, że jestem typem osoby, która musi mieć wszystko na tip top, postanowiłam poszukać info o skutecznym bieganiu, a strzelam w ciemno, że różnica między biegiem, a biegiem jest ;p Chodzi mi o wiedzę na ten temat. Możecie podzielić się jakimiś spostrzeżeniami, albo linkami do obszerniejszego info na temat skutecznych treningów? Szukam i szukam, ale nie jestem pewna, czy wyczerpuję temat. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Re: Skuteczne bieganie

Ten artykul mi sie wydaje sensowny.:
http://www.odchudzamsie.pl/odchudzanie/ ... na-sukcess

www.suonko82.blogspot.it

Re: Skuteczne bieganie

bardzo podoba mi się plan niestety ja jestem w trakcie wykonywania swojego planu tzn. codziennie 30-dniowe ćwiczenia z Jillian Michaels, do tego rower (30 minut dziennie) i bieganie (jak na razie stopniowo dodaję po 2-3 minuty).. + do tego moja pasja - GÓRY! i za niedługo będę miała nogi i brzuszek o jakim marzę ! naprawdę polecam !

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Skuteczne bieganie

Ja biegam od miesiąca i bardzo mi się to podoba - jak się już zmęczę to czuję endorfiny i od razu mam lepszy humor po cięzkim dniu

Re: Skuteczne bieganie

z miłą chęcią poczytam!

Re: Skuteczne bieganie

Hej Dzięki za wskazówki, nie chciałam się udzielać bez wcześniejszego wysiłku, no bo o czym tu pisać ^^. Jak miałam zamiar, tak zrobiłam i mam już za sobą około miesiąca regularnych treningów. Obie stronki są fajne. Mam tylko pytanie odnośnie tego pulsu, czy muszę koniecznie zakupić jakiś specjalistyczny sprzęt, czy dam radę samej kontrolować puls? Jak na razie staram się samej o to zadbać, ale nie wiem czy jest to tak samo skuteczne. Pozdrawiam!

Re: Skuteczne bieganie

Hej Dzięki za wskazówki, nie chciałam się udzielać bez wcześniejszego wysiłku, no bo o czym tu pisać ^^. Jak miałam zamiar, tak zrobiłam i mam już za sobą około miesiąca regularnych treningów. Obie stronki są fajne. Mam tylko pytanie odnośnie tego pulsu, czy muszę koniecznie zakupić jakiś specjalistyczny sprzęt, czy dam radę samej kontrolować puls? Jak na razie staram się samej o to zadbać, ale nie wiem czy jest to tak samo skuteczne. Pozdrawiam!

Agata22

według mnie nie trzeba kupować jakichś sprzętów. ja sama sobie sprawdzałam puls a po tygodniu nauczyłam się już biegać tak aby mieć odpowiedni puls, więc dla mnie nie było konieczne kupowanie takiego sprzętu.. bo po co mi on na tydzień

Re: Skuteczne bieganie

W wakacje, czyli już mam zamiar wrócić do szybkich marszy z minutowymi biegami. Zobaczymy.

Re: Skuteczne bieganie

W wakacje, czyli już mam zamiar wrócić do szybkich marszy z minutowymi biegami. Zobaczymy.

brzooska

daj znać jak ci poszło

Re: Skuteczne bieganie

jak jak bym chciała zacząć biegac juz sobie to nieraz obiecywałam i nic

Re: Skuteczne bieganie

Polecam strone potreningu . pl - wszystko wyłożone jak na tacy: technika, zakres tętna itd. Zajrzyj też w plan treningowy np na 10km w jakiś dany okres czasu. Tam są konkretne porady typu podbiegi, zmiana tempa, interwały. Pozdrawiam

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: