Skuteczne bieganie

  • 2012-04-25, o 11:45
  • 45
  • 15 944
  • 29
  • 35

Re: Skuteczne bieganie

Polecam zacząć biegać interwałowo (ale nie w sensie klasycznych interwałów!) - zależnie od poziomu, zaczynasz biegać średnim tempem przez 1 minutę, a potem minutę maszerujesz i powtarzasz cykl np. przez 20 lub 30 minut (czyli 10 lub 15 cykli wyjdzie). Co tydzień, dwa dokładasz minutę do pierwszej serii lub np. co drugiej, zachowując między nimi minutę marszu, do momentu, w którym będziesz w stanie biegać przez 20-30 minut non stop (zależnie od celu). U mnie działało :)

Re: Skuteczne bieganie

ja mam ciągle jakies wymówki :/ a to ze wracam późno z pracy, a to ze sapię po 50 metrach :P starałam się biegać wolno tzw. slow jogging, ale i tak wracam czerwona na buzi , a nogi aż drżą :/ za to jezdzę chętnie rowerem :)

Re: Skuteczne bieganie

Ja mam dokładnie tak samo.. na bieganie zawsze mam jakąś wymowę ale za to rower lubię bardzo i często staram się jeździć :)

Re: Skuteczne bieganie

uwielbiam biegać

lubie biegać

Najbardziej skutecznym moim zdaniem jest bieganie po schodach Już 10 minut jest w stanie wymęczyć jak pół godziny zwykłego biegu np w parku

Re: Skuteczne bieganie

a ja nie mam czasu

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Skuteczne bieganie

A ja biegam od miesiąca

Re: Skuteczne bieganie

Ja tam jako rasowy zmarźluch wolę ćwiczyć w domu niż biegać, szczególnie jak jest tak zimno jak teraz :) 

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Skuteczne bieganie

Skutecznie czyli systematycznie i z dobrym obuwiem :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: