Sklepy z sukienkami Plus Size

  • 2017-03-19, o 22:59
  • 14
  • 4 414
  • 14
  • 12

Sklepy z sukienkami Plus Size

Za miesiąć mam wesele i poszukuję ładnych sukienek w rozmiarze plus size (44, 46). Macie swoje sprawdzone sklepy oferujące taką odzież? Do tej pory kupowałam sukienki jedynie na Zalando. Jaką stronę jeszcze warto odwiedzić w poszukiwaniu kiecki i może nie tylko? :)

Re: Sklepy z sukienkami Plus Size

Jeśli chodzi o tego typu sukienki to lubię sie wybrać w wolnym czasie do zwykłych sklepów w galeriach. Plusem jest to, że w takim przypadku mamy często do czynienia ze sporymi obniżkami cen, więc jeśli ktoś ma choć trochę szczęścia to można nieźle skorzystać :D

Re: Sklepy z sukienkami Plus Size

A właśnie w stacjonarnych sklepach niewiele takich ciuszków znajduję. Będę robiła wyprawy, ale przeważnie kończy się to marnie ;) Chyba nie mam szczęścia, by trafić na odpowiednie rzeczy ;)

 

Re: Sklepy z sukienkami Plus Size

Jeśli chodzi o sukienki plus size, to bardzo duży wybór jest na stronie modbis.pl, np. taka sukienka usunieto reklame , rozmiarówka jest od 36 do 56, także dla osób z krągłościami jak znalazł. W dodatku ma bardzo modne teraz rozkloszowane rękawy i ten miętowy kolor!

Re: Sklepy z sukienkami Plus Size

Jeśli chodzi o sukienki plus size, to bardzo duży wybór jest na stronie modbis.pl, np. taka sukienka https://modbis.pl/product-pol-15579-Sukienka-damska-15579-mietowa-kreacja-w-luznym-fasonie.html , rozmiarówka jest od 36 do 56, także dla osób z krągłościami jak znalazł. W dodatku ma bardzo modne teraz rozkloszowane rękawy i ten miętowy kolor!

2018-04-17 09:05:47 autor Hildy

Nie znałam tego sklepu. Widze, ze sporo jest tu fajnych fasonòw sukienek i innych ciuszkòw :) 

Re: Sklepy z sukienkami Plus Size

W przypadku, gdy nie znajdziecie idealnej sukienki w żadnym sklepie, może warto po prostu ją uszyć. Mogę polecić fajny sklep z tkaninami usunięto reklame, są one unikatowe, mają indywidualne i wyjątkowe wzory. Polecam!

Re: Sklepy z sukienkami Plus Size

mango violleta - w tym sklepie jest duzo sukienek w duzych rozmiarach

Re: Sklepy z sukienkami Plus Size

u mnie w mieście był kiedyś taki sklep "dla pań puszystych" :)

Re: Sklepy z sukienkami Plus Size

W małych miastach zazwyczaj jest bardzo mało takich sklepów i kobiety o okrąglejszych kształtach mają duże problemy z kupieniem ubrań dla siebie. Moja mama ma sporą nadwagę i czasem przez kilka tygodni szuka dla siebie odpowiednich spodni, czy bluzki. Nawet usunięto reklamę ciężko jest kupić, bo niektóre marki chyba uważają, że osoby otyłe są po 60tce i nie chcą się modnie ubrać. 

Re: Sklepy z sukienkami Plus Size

mango violleta - w tym sklepie jest duzo sukienek w duzych rozmiarach

2018-09-12 17:49:22 autor rdmakeup

Dziekuję, zaraz spojrzę :)

Re: Sklepy z sukienkami Plus Size

Za miesiąć mam wesele i poszukuję ładnych sukienek w rozmiarze plus size (44, 46). Macie swoje sprawdzone sklepy oferujące taką odzież? Do tej pory kupowałam sukienki jedynie na Zalando. Jaką stronę jeszcze warto odwiedzić w poszukiwaniu kiecki i może nie tylko? :)

2017-03-19 22:59:57 autor koniczyna684

Jak dla mnie najlepsza odzież damska plus size jest w sklepie internetowym XELKA.sklep.pl Piękne eleganckie sukienki XXL na wesele, chrzest itp. usunięto reklamę . Co do sukienek o które pytasz, w tym sklepie online masz możliwość bezpłatnie skorygować większość sukienek pod swój wymiar bezpłatnie. Nie spotkałam się jeszcze nigdzie z taką darmową opcją! Acha a rozmiary sukienek widziałam są od 40 do 60. Kupiłam tak już kilka razy i na prawdę jest to według mnie teraz najlepszy sklep z odzieżą dla puszystych Pań w sieci! Szybka dostawa i fajna obsługa klienta. Polecam skonsultować rozmiar z przemiłą Panią z obsługi klienta. Bardzo mi pomogła jak pierwszy raz składałam zamówienie.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: