Siemię lniane

  • 2012-03-07, o 11:23
  • 147
  • 68 289
  • 54
  • 86

Re: Siemię lniane

Zaintrygowałyście mnie tym teamtem

warto je pić, Ale trzeba robić sobie przerwy

Re: Siemię lniane

Miałam kilka prób przełknięcia tego okropnego kisielku, ale nie mogę się przemóc, niestety :( Zakupiłam więc len z propolisem w kapsułkach z firmy Gal oraz olej lniany i w ten sposób próbuję wpłynąć na moje zaparcia i słabe włosy. Na efekty pewnie przyjdzie mi jeszcze poczekać bo moją lnianą kurację stosuje dopiero kilka dni, ale bardzo mocno w nią wierzę. W końcu tyle pozytywnych opinii nie wzięło się z księżyca :) 

Nienawidzę tego smaku :((

Re: Siemię lniane

Tylko w calosci podobno jest lepsze

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Siemię lniane

Przecież ten kisiel nie ma smaku :) A jeszcze jak wrzucisz jakiś owoc to już wgl pycha

Re: Siemię lniane

Ma smak bardzo okropny :D Poza tym mielone siemię lniane trzeba zalewać gorącą wodą, bo jak zalewa się zimną, to wytrąca się podobno jakaś trująca substancja. Czy ktoś coś słyszał na ten temat i może się wypowiedzieć?

Re: Siemię lniane

Nie :/

Ja lubię jego smak, jednak nie mam czasu go mielić

Re: Siemię lniane

Dotarłam do informacji nt siemienia lnianego. Musimy zalewać go gorącą wodą, ponieważ w innym przypadku może okazać się dla nas trujące. Otóż ziarna siemienia lnianego zawierają kwas pruski, czyli cyjanowodór! Jeżeli zalejemy siemię wrzątkiem, zamieszamy i odczekamy, wówczas możemy go pić spokojnie. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: