Serialowo:)

  • 2011-11-19, o 18:32
  • 70
  • 20 083
  • 36
  • 54

Re: Serialowo:)

Ja ostatnio nie mam czasu ;/ jedynie co to uda mi się kątem oka obejrzeć urywek MjakMiłośc i to wszystko ;/ ale słyszałam, ze Plebanie ściągają z anteny - szkoda, bo dla wielu osób to ciekawy film.

Re: Serialowo:)

Też tak słyszałam. I podobno wycofują rodzinkę pl na jeden sezon. A M jak miłość robi się coraz głupsze. Strasznie mnie męczy już ten wątek Pawła i Joasi- są w Szwecji-fajnie, tylko po co to pokazują jak nic się tam nie dzieje?:D Jedyny ciekawy wątek to wątek Agnieszi i Andrzeja:D

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Serialowo:)

Też tak słyszałam. I podobno wycofują rodzinkę pl na jeden sezon. A M jak miłość robi się coraz głupsze. Strasznie mnie męczy już ten wątek Pawła i Joasi- są w Szwecji-fajnie, tylko po co to pokazują jak nic się tam nie dzieje?:D Jedyny ciekawy wątek to wątek Agnieszi i Andrzeja:D

klaudusia0807
heheh dokładnie ;p flaki z olejem ;p oh Andrzejka to bardzo lubię zresztą Andrzeja Młynarczyka (mąża Gosi) też baaardzo lubię mogliby pokazywac ich częściej ;p

Re: Serialowo:)

Rodzinka pl jest fajna- mnie rozbraja śmiech tego najmłodszego, a i teksty mają ciekawe:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Serialowo:)

Dokładnie:) Chyba nie było odcinka, żebym się nie śmiała.

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Serialowo:)

Dokładnie:) Chyba nie było odcinka, żebym się nie śmiała.

klaudusia0807

Ten najmłodszy chłopczyk jest słodki

Re: Serialowo:)

Ja bardzo polubiłam ostatnio "Ranczo", no i oczywiście "Rodzinkę.pl" oglądamy całą rodziną :)

Re: Serialowo:)

ja teraz to od czasu do czasu obejrze jakiś serial ,w sumie to z takich seriali najbardziej lubiłam ogladać kości i pierwszą miłość

Re: Serialowo:)

Rodzinka.pl jest super :)

Re: Serialowo:)

nie lubie seriali

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: