Schudnę bez ćwiczeń?

  • 2017-05-18, o 12:57
  • 8
  • 3 333
  • 8
  • 9

Schudnę bez ćwiczeń?

Chodzi o na przykład jak przestane jeść słodycze, lepiej się odżywiać itp? Bo mam problemy z plecami więc nie mogę ćwiczyć mel b czy chodakowskiej, a siłowni nie ma u mnie w mieście

q.

Re: Schudnę bez ćwiczeń?

oczywiście, że tak. dieta jest najważniejsza, ale będzie to długo trwało

Re: Schudnę bez ćwiczeń?

Licz kalorie. DOKŁADNIE wszystko co zjesz. Jeśli dziennie będzie Ci wychodziło poniżej ok. 2000 kalorii (zależy od wieku, wzrostu itp - poszukaj dokładnych danych) to będzie oznaczało, że będziesz chudła :)

Re: Schudnę bez ćwiczeń?

Z doświadczenia powiem, że oprócz ograniczenia cukru i tłuszczu, bardzo dużo dają regularne posiłki (w oczywiście mniejszych porcjach) - 5 posiłków średnio co 3 godziny. 

Re: Schudnę bez ćwiczeń?

No własnie, dieta jest wazniejsza niż cwiczeniajeśc zdrowo, nie za duzo, regularnie i pić duzo wody i tylko czekac na efekty ;)

Re: Schudnę bez ćwiczeń?

tak schudniesz

Re: Schudnę bez ćwiczeń?

Licz kalorie. DOKŁADNIE wszystko co zjesz. Jeśli dziennie będzie Ci wychodziło poniżej ok. 2000 kalorii (zależy od wieku, wzrostu itp - poszukaj dokładnych danych) to będzie oznaczało, że będziesz chudła :)

2017-05-18 15:43:14 autor PannaJulianna

Trzeba obliczyć sobie zapotrzebowanie dzienne - usunięto reklamę! . 2000 kcal to jest bardzo dużo, np. przy wzroście 163, wadze 48 i wieku 24 lata i bez ćwiczeń, żeby schudnąć trzeba by było jeść 1265kcal, więc to nieprawda, że jak wyjdzie poniżej 2000kcal to się będzie chudło. Tak dobrze nie ma :P

Re: Schudnę bez ćwiczeń?

oczywiście, że tak. dieta jest najważniejsza, ale będzie to długo trwało

2017-05-18 15:26:03 autor newtmas

no tak ,da się ale wolniej bd chudnąć

Re: Schudnę bez ćwiczeń?

Pewnie, że się da :)

K.K.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: