Samoopalacz czy balsam brązujący?

  • 2019-04-28, o 13:18
  • 19
  • 6 926
  • 14
  • 17

Re: Samoopalacz czy balsam brązujący?

Ja opalać na słońcu to raz, że się nie lubię a dwa mam jasną karnację. Dlatego wolę polegać na sprawdzonych produktach. Będę zamawiać sobie samoopalacz na usunięto reklamę . Sklep poleciła mi koleżanka, że mają tam super jakościowo produkty. Jak patrzyłam to żele, pianki, płyny opalające. Jakościowo bardzo dobre, a mi zależy żeby ta opalenizna wyglądała naturalnie.

Re: Samoopalacz czy balsam brązujący?

zdecydowanie balsam brązujący. Nie ma plam, nie śmierdzi i według mnie wygląda naturalniej :) ja sama używam taki z eveline z serii brailian body i skóra ma przepiękny odcień :)

Re: Samoopalacz czy balsam brązujący?

ostatnio korzystam z samoopalacza firmy Pake Bake jest idealny jak po opalaniu natryskowym. U mnie trzyma się cały tydzień i co ważne, nie brudzi ubrań po pierwszym zmyciu

Re: Samoopalacz czy balsam brązujący?

Polecam balsam brązujący, uzyskasz piękny odcień brązu bez smug i brzydkiego zapachu.

Re: Samoopalacz czy balsam brązujący?

Mi chyba bardziej odpowiada balsam brazujacy niż samoopalacz. Efekt jest nieco subtelniejszy i naturalniejszy. Teraz mam na przykład balsam Brazilian body z eveline. Przy okazji nieźle nawilza, wiec nie dokucza mi problem suchości

Re: Samoopalacz czy balsam brązujący?

Zgadzam się co do pianek :) one się najlepiej sprawdzają zwłaszcza jak połączy się to z nakładaniem rękawicą :) i jeśli chodzi o produkty to ja osobiście tanexpert najbardziej lubie 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Samoopalacz czy balsam brązujący?

Zgadzam się co do pianek :) one się najlepiej sprawdzają zwłaszcza jak połączy się to z nakładaniem rękawicą :) i jeśli chodzi o produkty to ja osobiście tanexpert najbardziej lubie 

2021-05-04 21:48:04 autor Kafiorka

Czyli rękawica się przydaje. Szukałam podpowiedzi niedawno odnośnie tej kwestii :)

Re: Samoopalacz czy balsam brązujący?

Zgadzam się co do pianek :) one się najlepiej sprawdzają zwłaszcza jak połączy się to z nakładaniem rękawicą :) i jeśli chodzi o produkty to ja osobiście tanexpert najbardziej lubie 

2021-05-04 21:48:04 autor Kafiorka

Czyli rękawica się przydaje. Szukałam podpowiedzi niedawno odnośnie tej kwestii :)

2021-05-05 00:03:42 autor koniczyna684

Tak tak :) moim zdaniem o wiele ładniej się rozprowadza wszystko. W każdym razie ja jak stosuje pianka+rękawica to absolutnie zero smug 

Re: Samoopalacz czy balsam brązujący?

Zgadzam się co do pianek :) one się najlepiej sprawdzają zwłaszcza jak połączy się to z nakładaniem rękawicą :) i jeśli chodzi o produkty to ja osobiście tanexpert najbardziej lubie 

2021-05-04 21:48:04 autor Kafiorka

Czyli rękawica się przydaje. Szukałam podpowiedzi niedawno odnośnie tej kwestii :)

2021-05-05 00:03:42 autor koniczyna684

Tak tak :) moim zdaniem o wiele ładniej się rozprowadza wszystko. W każdym razie ja jak stosuje pianka+rękawica to absolutnie zero smug 

2021-05-11 07:39:56 autor Kafiorka

 

Super, dziękuję za odpowiedź :)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: