SUKNIA ŚLUBNA

  • 2012-05-12, o 21:25
  • 189
  • 53 549
  • 55
  • 70

Re: SUKNIA ŚLUBNA

W Najnie kupowałam swoją i faktyczne obsługa jest miła, mam tylko jedno ale trzeba sprawdzać czy wszystko jest zrobione tak jak trzeba bo np prosiłam aby spódnicę jeszcze ze 2 cm skróciły, a tego nie zrobiły przez co suknia się lekko opuściła w trakcie noszenia, może też delikatnie schudłam i w efekcie końcowym suknia była ciut przy długa ale poradziłyśmy sobie z tym:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: SUKNIA ŚLUBNA

Nitka, pochwal się swoją sukienką!

Re: SUKNIA ŚLUBNA

Tak wyglądała moja suknia kilka dni po weselu (plener mieliśmy później) i w dniu ślubu. Przepraszam, że ucinam głowy i inne części ciała:) ale co niektórzy mogą nie zgadzać się na upublicznienie. Zdjęcia nie oddają tego jaka jest sukienka, przy delikatnym ruchu pięknie się mieniła ale nie nachalnie, nie tak, że aż oślepiała

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: SUKNIA ŚLUBNA

Ale Ty jesteś chudzinka! A jaki masz cudny dołeczek w policzku!

Re: SUKNIA ŚLUBNA

Ale Ty jesteś chudzinka! A jaki masz cudny dołeczek w policzku!

nienasycenie

zgadzam się !

Re: SUKNIA ŚLUBNA

Normalnie szkieletorek Kochana jesteś chudziutka ładną masz sylwetke i pieknie wygladałaś buzial

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: SUKNIA ŚLUBNA

sukienka przEślicznaa,dokladnie w moim typiee...superrrrr...

Re: SUKNIA ŚLUBNA

Ślicznie wyglądałaś. No ale jak to mówią - ładnemu we wszystkim ładnie...
I właśnie takie sukienki mi się strasznie podobają: skromna ale z klasą!

Re: SUKNIA ŚLUBNA

A pozostałe mężatki? Pochwalicie się swoimi sukniami?

Re: SUKNIA ŚLUBNA

Nitka miałaś prześliczną sukienkę. Idealnie trafia w mój gust:D Wiem, że niektóre dziewczyny mówią, że wolą mieć skromne sukienki na ślubie ale ja chyba do nich nie należę. W tym dniu każda dziewczyna powinna być księżniczką, bo to jeden dzień na całe życie. A ty wyglądałaś jak księżniczka:D serio. na prawdę cudna jest ta sukienka:)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: