STORAGE - czyli jak przechowujecie swoją kolekcję?

  • 2013-06-01, o 16:38
  • 50
  • 18 645
  • 36
  • 40

STORAGE - czyli jak przechowujecie swoją kolekcję?

Dziewczyny, jestem ciekawa jak przechowujecie swoje lakiery do paznokci?

Ja miałam je kiedyś w kartonowym pudle, ale nie widziałam jakie mam kolory i kończyłam z wieloma dublami (i bublami) później w specjalnym akrylowym stojaku (wielopoziomowa, przeźroczysta półeczka sprawdzała się super, ale była zbyt mała - możecie znaleźć takie na ALLEGRO).

Teraz po wyprzedaniu około 30 sztuk (lakiery możecie zobaczyć w wątku ODWYK tu: odwyk-t961.html) moja kolekcja zamieszkała w takiej oto ręcznie robionej półce mojego projektu. Był to prezent urodzinowy DIY od mojego kochanego mężczyzny. W skrócie kilka listewek z Castoramy, kołki rozporowe i biała olejnica.

Dzięki takiemu mebelkowi widzę dokładnie jakie kolorki i jakie firmy mam oraz spokojnie kontroluję ilość posiadanych lakierów, co w moim przypadku jest mega ważne. Dodatkowo półeczka robi wielkie wrażenie na każdym kto wchodzi do pokoju

Pochwalcie się swoimi kolekcjami i pokażcie ich domki

Re: STORAGE - czyli jak przechowujecie swoją kolekcję?

Przy takiej ilości lakierów bardzo przydatne ;) mi wystarcza mały metalowy kuferek. póki co się w nim mieszcze, a lakiery są poukładane więc mniej więcej widzę jakie gdzie leżą:)

Re: STORAGE - czyli jak przechowujecie swoją kolekcję?

Ja rowniez posiadam znaczna ilosc lakierow, ale gorszym problemem sa natomiast kosmetyki typu cienie maskary itd...pomimo ze mam poselekcjonowane wszystko i wszystko pieknie ladnie to wyglada, ale rowniez posiadam 4latka, ktory uwielbia szperac podbierac...ba nawet wysmarowac sie moim kochanym korektorem...poszukuje walizki na kolkach z zamknieciem na klucz, dobrej jakosci, ale zeby cena nie spowodowala natychmiastowego "zawalu serca" :D Tak do 600 zl a jak juz by mialo lusterko jeszcze na najwyzszej polce ze swiatelkami bylabym w siodmym niebie. Macie dziewczyny jakies propozycje? Ponizej zamieszczam aktualny stan rzeczy jak to u mnie wyglada ....Dziekuje za pomoc.

www.suonko82.blogspot.it

Re: STORAGE - czyli jak przechowujecie swoją kolekcję?

Niezła kolekcja :) http://www.ladymakeup.pl/sklep/akcesoria-do-makijazu/kuferki.html może jakiś kuferek przypadnie Ci do gustu ;p

Re: STORAGE - czyli jak przechowujecie swoją kolekcję?

Dziekuje za tak szybka odpowiedz....no to zaczynam odkladac pieniazki ...zapragnelam wlasnie ten 

http://www.ladymakeup.pl/sklep/nailart-kufer-kosmetyczny-na-rolkach-nd4-a-black.html 

www.suonko82.blogspot.it

Re: STORAGE - czyli jak przechowujecie swoją kolekcję?

Dobry wybór :) na pewno dużo się do niego zmieści, przy takiej ilości kosmetyków każdy centymetr pewnie się liczy :)

Re: STORAGE - czyli jak przechowujecie swoją kolekcję?

prosze prosze ile lakierów

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: STORAGE - czyli jak przechowujecie swoją kolekcję?

Mnie marzy się jakaś mała toaletka i chyba czas zacząć odkładać pieniążki :)

Re: STORAGE - czyli jak przechowujecie swoją kolekcję?

a ja muszę kupić organizer do szuflady... :)

Re: STORAGE - czyli jak przechowujecie swoją kolekcję?

Jstem coraz bliżej zakupu toaletki Malm z Ikei, myślę że znajdzie się tam miejsce na moje lakiery a jeśli nie to chyba zrobię sobie taka półkę jak natalusia371 mam ponad 100 lakierów i trudno je gdzieś włożyć do szuflady :)

Re: STORAGE - czyli jak przechowujecie swoją kolekcję?

Marzę o toaletce z dużym lustrem i dobrym oświetleniem. :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: