SEXY Strój na EURO 2012 dla bialo czerwonych

  • 2012-06-06, o 19:16
  • 38
  • 16 140
  • 20
  • 31

SEXY Strój na EURO 2012 dla bialo czerwonych

DZIEWCZYNY jaki strój na Euro 2012 zaproponujecie?? ,żeby byl ladny sexy

Prawdziwa, zielona ląka,ubrana w kolorowe kwiaty, promyki slońca ogrzewające moje plecy,spiew ptaków budzący mnie każdego dnia, łzy szczęścia,wiatr we włosach, spacery po lesie, świeży powiew wiatruWSZYSTKO CO ZIELONE TO DOBRO-sama natura nam podpowiada

Re: SEXY Strój na EURO 2012 dla bialo czerwonych

Prawdziwa, zielona ląka,ubrana w kolorowe kwiaty, promyki slońca ogrzewające moje plecy,spiew ptaków budzący mnie każdego dnia, łzy szczęścia,wiatr we włosach, spacery po lesie, świeży powiew wiatruWSZYSTKO CO ZIELONE TO DOBRO-sama natura nam podpowiada

Re: SEXY Strój na EURO 2012 dla bialo czerwonych

strój na Euro ?

Re: SEXY Strój na EURO 2012 dla bialo czerwonych

osobiście proponuję piżamkę i kapcie:P A do tego chipsy i coś do picia i przed telewizorek:P Jak dla mnie idealny zestaw:P

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: SEXY Strój na EURO 2012 dla bialo czerwonych

osobiście proponuję piżamkę i kapcie:P A do tego chipsy i coś do picia i przed telewizorek:P Jak dla mnie idealny zestaw:P

klaudusia0807

dla mnie także

Re: SEXY Strój na EURO 2012 dla bialo czerwonych

strój na Euro ?

KamiluŚkaa

A dlaczego nie takie cos zdarza sie tylko raz

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: SEXY Strój na EURO 2012 dla bialo czerwonych

ja rozumiem kibicowanie, patriotyzm...ale dziewczyny...dlaczego nie wolicie byc po drugiej stronie? czyli byc tymi, którzy zbijaja kabzę na tych wszystkich tandeciarskich chinskich głupotach:)? ja tam dałam zarobić jedynie biedronce...na farbkach do malowania twarzy za 3 zlote:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: SEXY Strój na EURO 2012 dla bialo czerwonych

ja rozumiem kibicowanie, patriotyzm...ale dziewczyny...dlaczego nie wolicie byc po drugiej stronie? czyli byc tymi, którzy zbijaja kabzę na tych wszystkich tandeciarskich chinskich głupotach:)? ja tam dałam zarobić jedynie biedronce...na farbkach do malowania twarzy za 3 zlote:)

picjafly

Dokładnie też te farbki z Biedronki zakupiłam

Re: SEXY Strój na EURO 2012 dla bialo czerwonych

ja rozumiem kibicowanie, patriotyzm...ale dziewczyny...dlaczego nie wolicie byc po drugiej stronie? czyli byc tymi, którzy zbijaja kabzę na tych wszystkich tandeciarskich chinskich głupotach:)? ja tam dałam zarobić jedynie biedronce...na farbkach do malowania twarzy za 3 zlote:)

picjafly

Jestem tego samego zdania

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie..

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: SEXY Strój na EURO 2012 dla bialo czerwonych

ja rozumiem kibicowanie, patriotyzm...ale dziewczyny...dlaczego nie wolicie byc po drugiej stronie? czyli byc tymi, którzy zbijaja kabzę na tych wszystkich tandeciarskich chinskich głupotach:)? ja tam dałam zarobić jedynie biedronce...na farbkach do malowania twarzy za 3 zlote:)

picjafly

też kupiłam te farbki

Re: SEXY Strój na EURO 2012 dla bialo czerwonych

DZIEWCZYNY jaki strój na Euro 2012 zaproponujecie?? ,żeby byl ladny sexy

SexyRzesySexyNogi

A to zalezy czy chcesz w tym stroju isc na mecz na stadion czy ogladac gdzies z cala paczka czy zostajesz w domu i chcesz odwracac uwage swojego Misia od meczu w tv

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: