Rzęsy- zalotka, kępki, sztuczne rzęsy, trwała

  • 2015-11-15, o 16:04
  • 41
  • 16 979
  • 22
  • 30

Rzęsy- zalotka, kępki, sztuczne rzęsy, trwała

Hej,

 

Jak radzicie sobie z podkreśleniem rzęs?? Niestety rzęsy modelek są sztuczne, żaden tusz do rzęs "nagle" nie zrobi firanek a każda z nas chciałaby takie miec. Doklejałyście rzęsy, jakiej firmy???częściej wybieracie kępki czy całe? zalotka podobno niszczy, używam rzadko, ale po nałożeniu tuszu woski są obciążone i opadają na dół, mam długie i proste rzęsy i zastanawiam sie nad trwałą maiła któraś??

Re: Rzęsy- zalotka, kępki, sztuczne rzęsy, trwała

Polecam kępki i połówki w paskach, ale nie te chińskie tylko coś lepszego, o bardziej naturalnym wyglądzie. Zalotka nie niszczy jak się włosków nie ciągnie u nasady tylko troszkę dalej

Re: Rzęsy- zalotka, kępki, sztuczne rzęsy, trwała

Używam zalotkę za każdym razem i nigdy z tego powodu nie wypadła mi żadna rzęsa.

Re: Rzęsy- zalotka, kępki, sztuczne rzęsy, trwała

Przy wyborze zalotki ważne jest aby łapała wszystkie rzęsy na raz, nie może być "za mała"

Re: Rzęsy- zalotka, kępki, sztuczne rzęsy, trwała

ja rowniez uzywam codziennie zalotki

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Rzęsy- zalotka, kępki, sztuczne rzęsy, trwała

Ja swoją zalotke ostatnio zaniedbywam ale chyba pora znowu zacząć ją używać

Re: Rzęsy- zalotka, kępki, sztuczne rzęsy, trwała

Chyba zaczne uzywac jej częściej

Re: Rzęsy- zalotka, kępki, sztuczne rzęsy, trwała

Ja doklejam wszystkie rzęsy kępki i paski, ale najbardziej uwielbiam połówki Ardell :) Jeśli nie one to polecam całe paski, dają jeszcze lepszy efekt :) Są w przystępnej cenie i nawet z klejem Duo wychodzi całkiem fajna cena :)

Jeśli zalotka łamie Ci rzęsy, to najlepszym sposobem na nie jest olejek rycynowy, pięknie "naprawia" rzęsy, stają się gęściejsze i mocniejsze :) A ja mam ten problem z zalotką, że się jej panicznie boje haha :D

Mini Make-up Art

Re: Rzęsy- zalotka, kępki, sztuczne rzęsy, trwała

Musze sprobowac dokleic rzesy a takowe sa jednokrotnego uzytku?

Re: Rzęsy- zalotka, kępki, sztuczne rzęsy, trwała

Możesz uzywać je wielokrotnie, jesli odpowiednio je wyczyścisz :) 

Mini Make-up Art

Re: Rzęsy- zalotka, kępki, sztuczne rzęsy, trwała

A jak je czyscisz? Plynem do demakijazu?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: