Rzęsy

  • 2012-11-09, o 16:52
  • 75
  • 30 874
  • 46
  • 55

Rzęsy

Hej, mam pytanie czy któraś z Was przedłużała sobie lub zagęszczała rzesy ?? Niedługo wybieram się na wesele siostry i chciałabym sobie takie zrobić, tylko boje się jakiejś reakcji czy podrażnienia oka

Re: Rzęsy

Ja szczerze odradzam. Miałam przedłużane metodą 1:1.Fakt-wyglądały super i nawet długo się trzymały(około miesiąca), ale zaczęły wypadać w dodatku nierówno. Pozostawały luki, które strasznie wyglądały. A moje rzęsy? Dostały porządnie w d... Sporo czasu zajęło mi doprowadzenie ich do porządku. Efekt fajny, ale za wysoką cenę - dosłownie i w przenośni. Jeżeli to tylko na jeden raz to lepiej niech kosmetyczka przyklei kępki na normalny klej do rzęs. Przyklejone jedna obok drugiej dają jeszcze lepszy efekt niż te przedłużane. Moja kuzynka miała właśnie tak przyklejone na swoim ślubie i wyglądało to nieziemsko! Nawet na drugi dzień żadna kępka nie odpadła(pomimo demakijżu).

Naprawdę nie warto marnować swoich rzęs na krótkotrwały efekt

Re: Rzęsy

Fajnie Olu, że powiedziałaś cos więcej o przedłużaniu rzęs do niedawna zastanawiałam się nad nią ale chyba zrezygnuje ;p

Re: Rzęsy

To nie jest tak z tymi rzesami. Dobra stylistka nie poskleja rzes i nie ma potem problemu z naturalnymi.Nosilam takie rzesy2 lata i gdyby nie uczulenie na klej to nosilabym dalej.Po za tym jesli decydujemy sie na to by nie uzypelniac tych rzes nalezaloby pojsc do fachowca je zdjac.To tak jak z akrylem czy zelem.Wiecia gdzie pojsc zalozyc,potem na sile sciagacie i mowicie ,ze niszczy.I jest tez tak ze nasze rzesy po zdjeciu przedluzenia wydaja sie nam jakies inne.Po zmyciu makijazu tez jestesmy \'\'inne\'\'

http://paznokciereni.blogspot.com/

Re: Rzęsy

Nie miałam takich rzęs ale miałam okazję się im przyjrzeć z bliska na znajomej i stwierdzam że po dłuższym czasie noszenia nie wyglądają za specjalnie bo wykręcają się w różne strony i wyglądają jak nogi pająka, po za tym jak wypadają wraz z własnymi rzęsami to robią się "dziury"- to widziałam po jakimś czasie noszenia.
Fakt widziałam panią która miała założone rzęski i wyglądały ładnie ale przypuszczam że miała je bardzo krótko.
A co do efektu po zdjęciu przypuszczam że przy odpowiednim zdjęciu jedynie jest złudzenie że są słabsze delikatniejsze bo w trakcie noszenia sztucznych przyzwyczaiłyśmy się do takiego pełnego, powiększonego oka. Nie wykluczam że mgoą ulec osłabieniu ale to złudzenie bierze chyba górę.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Rzęsy

Skoro Nitko widzialas takie powyginane to znaczy ,ze juz byl czas na uzupelnienie.Trzeba je robic co 2 gora 3 tyg.Mogły być jeszcze żle dobrane.Jest kilka rodzajów skrętu.Dobiera się indywidualnie do gatunku naturalnych.Na krótkie naturalki nie zaklada sie długich bo opadają w dół i zasłaniają zamiast powiększać oko.Na proste nie zakłada się mocno podwiniętych.Na cienkie rzęsy naturalne grubych.Jest wiele zasad.I tak jak powiedziałam wszystko zależy od stylistki.Czy ma wybór w rodzajach rzęs,skręty,grubości i jeszcze kleje są różne.Naprawdę dobrze zrobione bardzo polecam.Ostatnio nosiłam zagęszczane 3;1.To dopiero był efekt.Wcale nie były długie a gęste.Skoro Twoja znajoma miała dziury to prawdopodobnie pomoła im odpaść skubiąc.Gdy są żle zrobione i sklejone np 2 naturalne z 1 sztuczną,zdarza się ,że jedna rzęsa kończy swój żywot i chce wypaśc,ciągnie tą drugą,która ma naturalnie wypaść za kilka tyg. wtedy to może nawet boleć i panie trą oczka albo właśnie skubią.I faktycznie żle dobrane osłabiają naturalne.

http://paznokciereni.blogspot.com/

Re: Rzęsy

Zapomniałam dodać ,że nie polecam może raczej odradzam osobom ,które na co dzień noszą pełny makijaż ocząt.Trzeba dosyć uważać przy zmywaniu.Te rzęsy nie lubią czochrania itp.i jest to trochę problematyczne. Ja z kolei nie potrafię przykleic sobie rzęs w pasku i dlatego się zdecydowałam na przedłużanie. Ale dziewczyny ,które robią expres makijaż ,będą zadowolone.Rano wstajesz a rzęski zrobione.No i wiadomo ta usługa będzie trochę kosztować.Za 50 czy 60 zł niczego dobrego spodziewać sie nie można.Taka stylistka pewnie pracuje na chińszczyżnie z allegro.

http://paznokciereni.blogspot.com/

Re: Rzęsy

ja mam krótkie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Rzęsy

Ja mam całkiem długie ale rzadkie :)

Re: Rzęsy

Zgadzam się z Olą, zostają po tym straszne luki.

Re: Rzęsy

Właśnie ja bym się bałą podrażnienia, reakcji alergicznej czy jakiejś innej niespodzianki. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: