Rzęsy

  • 2012-11-09, o 16:52
  • 75
  • 30 796
  • 46
  • 55

Re: Rzęsy

Ja czasami przyklejam rzęsy w pasku

Re: Rzęsy

Słyszałycie może o liftingu rzęs? Polega na ich podkręceniu i odżywieniu. Warto?

2017-10-27 13:10:59 autor justyna04

 

Ja ostanio robiłam i polecam :) efekty sa całkiem niezłe, rzęsy wyglądają na dłuższe i są pogrubione. Ja zdecydowałam się na natural lashes :)

lashandbrowacademy.pl

Re: Rzęsy

Ja szczerze odradzam. Miałam przedłużane metodą 1:1.Fakt-wyglądały super i nawet długo się trzymały(około miesiąca), ale zaczęły wypadać w dodatku nierówno. Pozostawały luki, które strasznie wyglądały. A moje rzęsy? Dostały porządnie w d... Sporo czasu zajęło mi doprowadzenie ich do porządku. Efekt fajny, ale za wysoką cenę - dosłownie i w przenośni. Jeżeli to tylko na jeden raz to lepiej niech kosmetyczka przyklei kępki na normalny klej do rzęs. Przyklejone jedna obok drugiej dają jeszcze lepszy efekt niż te przedłużane. Moja kuzynka miała właśnie tak przyklejone na swoim ślubie i wyglądało to nieziemsko! Nawet na drugi dzień żadna kępka nie odpadła(pomimo demakijżu).

Naprawdę nie warto marnować swoich rzęs na krótkotrwały efekt

2012-11-09 23:59:45 autor Ola

 

Właśnie dlatego nI gdy nie zdecyduje się przedłużać rzesy. Boję się że później z moich niewiele zostanie

Re: Rzęsy

Ja na jakieś większe wyjścia przyklejam rzęsy na pasku a na co dzień często doklejam kępki dla lepszego podkreślenia oka;) rzęsy i kępki mam z perhaeps- wyglądają fajni, naturalnie,nie obciążają powiek i długo się utrzymują.

Re: Rzęsy

rowniez polecam perhaeps, bo są solidne i trzymają się na oku całe wyjscie, łatwe do przyklejenia.

Re: Rzęsy

Podobają mi się ale nie potrafię ich przykleić

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Rzęsy

Szukałam ostatnio rankingu kosmetyków do rzęs i natrafiłam na świetny artykuł o ich pielęgnacji. Wszystko świetnie opisane i wyjaśnione. Od jakiegoś czasu stosuję polecane tam metody na wzmocnienie ale także odżywienie rzęs i muszę przyznać, że to naprawdę działa ! Polecam do tego przeczytać artykuł na temat zagęszczenia i przedłużania rzęs, a jestem pewna, że żaden facet nie oprze się waszemu zalotnemu spojrzeniu. Sama zauważyłam, że mój chłopak dużo częściej patrzy mi głęboko w oczy

Re: Rzęsy

Muszę się w końcu nauczyć je przyklejać

ja mam również całkiem długie rzęsy ale faktycznie są rzadkie, ale zamiast sztucznych rzęs zaczęłam używać odżywkę

nigdy nie miałam sztucznych rzęs na sobie
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: