Rzęsy -- Pielęgnacja ich aby byly geste lsniace dlugie

  • 2014-01-19, o 00:54
  • 60
  • 24 087
  • 34
  • 48

Re: Rzęsy -- Pielęgnacja ich aby byly geste lsniace dlugie

O Revitalash też słyszałam bardzo pozytywne opinie, ale cena trochę odstrasza. Ostatnio trafiłam na odżywkę FEG. Podobno efekty są równie fajne, ale cena nieco niższa. Poza tym ma naturalny skład - przynajmniej tak twierdzi prroducent. Niedługo planuję ją kupić i zabaczymy, czy faktycznie było warto :)

http://hairs.pl

Re: Rzęsy -- Pielęgnacja ich aby byly geste lsniace dlugie

zaciekawiłas mnie Maraquja ,ciekawe czy ta odżywka zadziała ,w sumie to niewiem czy bodetko lash czy ta Feg ,ta pierwsza niekoniecznie z naturalnymi składnikami,obydwie zawierają bimatoprost który stosowany jest w leczeniu jaskry ,( obniża ciśnienie gałki ocznej) ,moze to prowadzic do bardzo powaznych skutków ubocznych zarówno na powiekach jak i w gałce ocznej

wiec niewiem czy któryś z tych specyfików zakupie

Re: Rzęsy -- Pielęgnacja ich aby byly geste lsniace dlugie

Realash....super sprawa...koszt dość duży ale efekt piorunujący...używam i polecam

Re: Rzęsy -- Pielęgnacja ich aby byly geste lsniace dlugie

olej rycynowy stosowałam na brwi- trzeba faktycznie regularnie uzywać i coś tam widac.

feg nie polecam, strasznie szczypały mnie po nim oczy

revitallash potwornie drogi, ale mąż  kupił mi na urodziny, efekt widoczny był dopiero po 2 miesiącach codziennego stosowania, było wow, ale jak zaczełam co 2-3 dni smarowac to po 2 tygodniach wróciły do pierwotnego wyglądu :(

Re: Rzęsy -- Pielęgnacja ich aby byly geste lsniace dlugie

A używała któraś z Was olejku rycynowego? Jakie daje efekty i jak często go uzywacie? Jak najlepiej nakładać go na rzęsy??

Re: Rzęsy -- Pielęgnacja ich aby byly geste lsniace dlugie

Ja używałam olejku rycynowego baaaardzo długo w nadziei, że może jednak zadziała... nie zadziałał. Smarowałam nim rzęsy codziennie na noc przy pomocy spiralki od tuszu. Moje rzęsy co jakiś czas wypadają tworząc nieestetyczne luki, których nie da się do końca zamaskować tuszem, a kiedy po pewnym czasie postanowią odrosnąć to z początku są oczywiście króciótkie, co też nie wygląda dobrze. Próbowałam odżywki z Eveline, L'biotica, Regenerum i znowu nic. Teraz kończę pierwsze opakowanie 4 Long Lashes i mam mieszane uczucia. Co prawda włoski przy zewnętrznych kącikach się znacznie wydłużyły, całość może odrobinkę też ale nie jest to jakiś spektakularny efekt, jaki można zobaczyć na zdjęciach w internecie.

Re: Rzęsy -- Pielęgnacja ich aby byly geste lsniace dlugie

Ja nic z moimi rzęsami nie robię nie używam nic tak na prawdę ;) Ale słyszałam że olejek rycynowy świetnie się sprawdza jak i odżywka Long 4 lashes chyba tak się nazywa dokładnie nazwy nie pamiętam ona jest dostępna w Rossmannie na 100% mam zamiar właśnie się w nią zaopatrzyć ponieważ widziałąm u innych dziewczyn znaczne różnice ;)

Zapraszam bardzo serdecznie na mój kanał na Youtubie:https://www.youtube.com/c/karolcia20026

Re: Rzęsy -- Pielęgnacja ich aby byly geste lsniace dlugie

Ja używam olejku rycynowego od ponad miesiąca i widzę bardzo dużą zmianę.. rzęsy stały się miększe i są o wiele dłuższe (o to najbardziej mi chodziło).. skusiłam się na kuracje olejkiem bo widziałam ogromne efekty u mojej znajomej.. ma tak długie rzęsy że jedynie je pogrubia maskarą :)

Re: Rzęsy -- Pielęgnacja ich aby byly geste lsniace dlugie

przede wszystkim nie uzywać prostownicy i suszarki

ja starą szczoteczka od tuszu nakładam olejek rycynowy, dobre i tanie rozwiązanie
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: