Rysuneczki :)

  • 2012-07-03, o 19:58
  • 90
  • 24 854
  • 27
  • 39

Rysuneczki :)

Hej! Jak już pewnie przeczytałyście w którymś tam wątku mam bloga na którym umieszczam rysunki, ale nie chce tu robić reklamy. chcę popytać czy wy też może coś rysujecie, malujecie ? a może wasze talenty jeszcze nie zostały odkryte ? ;D

Re: Rysuneczki :)

Właśnie przeglądałam twojego bloga:) Rysunki robią wielkiee wrażenie:D:D Masz talent:)
Ja kiedyś za czasów gim i LO , a nawet i szkoły podstawowej malowałam. Chodziłam na koło plastyczne, wygrałam troche konkursów( nawet ze 2 ogólnopolskie, dzięki czemu 3 lata pod rząd na plener plastyczny prawie za free pojechałam). pare wystaw miałam..ah...... stare dobre czasu.Jak zaczęły się studia , a wcześniej matura, czasu brakowało i jakoś zapomniałam o tym.Może kiedyś przeproszę ołówek, węgiel, pastele i oleje.Wracając do tematu twoich rysunków. Zakochałam się w twojej MM:)Nie sprzedajesz czasem swoich prac? Pasowałaby mi do pokoju:)

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie..

Re: Rysuneczki :)

No no no masz naprawdę wielki talent. W mojej rodzinie tylko tata ma zdolności do malowania. Ja niestety nie odziedziczyłam próbowałam kiedyś coś namalować i jak już zobaczyłam efekt to aż się przeraziłam. Dzięki Bodu że nikt nie widział mojego "dzieła"

Twitter: https://twitter.com/oluskka93Blog: http://www.oluskka-makeup.blogspot.com Serdecznie zapraszamZapraszam do ShinyBox http://shinybox.pl/?ref=04e2958

Re: Rysuneczki :)

Wow, pięknie rysujesz! Podziwiam Cię i zazdroszczę talentu! Ja niestety nigdy nie umiałam rysować ani malować, dlatego lubię takie robótki, które nie wymagają umiejętności plastycznych, ale technicznych. Kiedyś namiętnie robiłam biżuterię, teraz raczej tworzę kartki okolicznościowe, tutaj umiejętności plastyczne są mniej istotne.

Re: Rysuneczki :)

Właśnie przeglądałam twojego bloga:) Rysunki robią wielkiee wrażenie:D:D Masz talent:)
Ja kiedyś za czasów gim i LO , a nawet i szkoły podstawowej malowałam. Chodziłam na koło plastyczne, wygrałam troche konkursów( nawet ze 2 ogólnopolskie, dzięki czemu 3 lata pod rząd na plener plastyczny prawie za free pojechałam). pare wystaw miałam..ah...... stare dobre czasu.Jak zaczęły się studia , a wcześniej matura, czasu brakowało i jakoś zapomniałam o tym.Może kiedyś przeproszę ołówek, węgiel, pastele i oleje.Wracając do tematu twoich rysunków. Zakochałam się w twojej MM:)Nie sprzedajesz czasem swoich prac? Pasowałaby mi do pokoju:)

piranisss

oo..! to bardzo fajnie , ale myślę że ja nie zaprzestanę rysunku ;D
tak, tak .. sprzedaję swoje rysunki, więc jak coś to pisz na maila lub w wiadomościach

Re: Rysuneczki :)

No no no masz naprawdę wielki talent. W mojej rodzinie tylko tata ma zdolności do malowania. Ja niestety nie odziedziczyłam próbowałam kiedyś coś namalować i jak już zobaczyłam efekt to aż się przeraziłam. Dzięki Bodu że nikt nie widział mojego "dzieła"

Oluśkka

dziękuję u mnie też tata ma talent do malowania.. może to po nim odziedziczyłam, ale chyba mu nie dorównam ;D

Re: Rysuneczki :)

Wow, pięknie rysujesz! Podziwiam Cię i zazdroszczę talentu! Ja niestety nigdy nie umiałam rysować ani malować, dlatego lubię takie robótki, które nie wymagają umiejętności plastycznych, ale technicznych. Kiedyś namiętnie robiłam biżuterię, teraz raczej tworzę kartki okolicznościowe, tutaj umiejętności plastyczne są mniej istotne.

nienasycenie

też próbuję coś robić w stronę kartek okolicznościowych, ale idzie mi tak sobie może pochwalisz się swoimi dziełami ?

Re: Rysuneczki :)

Właśnie przeglądałam twojego bloga:) Rysunki robią wielkiee wrażenie:D:D Masz talent:)
Ja kiedyś za czasów gim i LO , a nawet i szkoły podstawowej malowałam. Chodziłam na koło plastyczne, wygrałam troche konkursów( nawet ze 2 ogólnopolskie, dzięki czemu 3 lata pod rząd na plener plastyczny prawie za free pojechałam). pare wystaw miałam..ah...... stare dobre czasu.Jak zaczęły się studia , a wcześniej matura, czasu brakowało i jakoś zapomniałam o tym.Może kiedyś przeproszę ołówek, węgiel, pastele i oleje.Wracając do tematu twoich rysunków. Zakochałam się w twojej MM:)Nie sprzedajesz czasem swoich prac? Pasowałaby mi do pokoju:)

piranisss

oo..! to bardzo fajnie , ale myślę że ja nie zaprzestanę rysunku ;D
tak, tak .. sprzedaję swoje rysunki, więc jak coś to pisz na maila lub w wiadomościach


mail: kama2105@interia.pl

Re: Rysuneczki :)

Kamila, dużo pokazuję na moim blogu: www.pasje-anny.blogspot.com

Re: Rysuneczki :)

Kamila, dużo pokazuję na moim blogu: http://www.pasje-anny.blogspot.com

nienasycenie

łaaał! masz talent

Re: Rysuneczki :)

Ooo tak rysowanie to chyba moja największa pasja życiowa uwielbiam to robić :0
Zresztą kiedyś umieściłam na forum rysunek ukazujący naszą Ladymakeup
A jeśli chodzi o Twoje prace to bardzo fajne i oryginalne

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: