Rybki Garra Rufa

  • 2011-06-12, o 20:18
  • 44
  • 16 780
  • 30
  • 36

Re: Rybki Garra Rufa

Ja pierwszy raz słyszę o takim czymś, hm przy okazji terapia śmiechem jak tak łaskotają te rybki.Tylko tak sobie pomyślałam jak ktos jest wrazliwy na łaskotki to mógłby rozdeptac te ryby ..

Re: Rybki Garra Rufa

A co Wy na to? :

Sanepid ostrzega - modne zabiegi z użyciem rybek Garra rufa mogą być groźne dla zdrowia

http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/1,1059 ... Garra.html

Re: Rybki Garra Rufa

No właśnie, jakieś zakażenie jest możliwe, tym bardziej bym się nie zdecydowała na takie coś.. bo wrzucają te ryby, one kąsają jakiegoś człowieka z jakąś chorobą, a później dugiego, dziesiątego... ble..

Re: Rybki Garra Rufa

pierwsze o tym słyszę powiem szczerze ale ciekawa rzecz

Re: Rybki Garra Rufa

Też pierwsze słysze :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Rybki Garra Rufa

ja również pierwsze słysze

Re: Rybki Garra Rufa

Słyszałam o tych rybkach ale nie skusiłabym się raczej na taki zabieg, bo się po prostu brzydzę. Lubię patrzeć na rybki w akwarium ale żeby one mnie obgryzały to zdecydowanie nie...

Re: Rybki Garra Rufa

Słyszałam już o rybkach żywiących się naskórkiem, ale pojęcia nie miałam jak się nazywają. 

Re: Rybki Garra Rufa

ja też nie zdecydowałabym się, kiedyś w moim mieście był salon oferujący taki zabieg, ale nie przeszło mi przez głowe, żeby pójść bo podobnie jak Klaudia brzydziłabym się 

Re: Rybki Garra Rufa

znam rybki i chodzę na zabiegi nimi, są skuteczne, dodatkowo poprawiają krążenie krwi i relaksuja :)

myślę, że jak się przestrzega higieny, to nie można sie niczym zarazić, tam gdize ja byłam, to stopy są dezynfekowane, myte i dopiero do akwarium :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: