Rozstępy

  • 2017-09-25, o 20:18
  • 15
  • 5 622
  • 8
  • 7

Rozstępy

Macie jakieś domowe tanie sposoby na rozstępy? Co sądzicie o oleju kokosowym? A bio Oil?

Re: Rozstępy

Rozstepow nie da sie usunac innym sposobem jak operacja plastyczna. Niestety ale kiedy przerwane sa wiazania kolagenowe to kremy nic niestety nie pomoga. Przerabialam ten temat przy swoich rozstepach :(

Re: Rozstępy

podobno carboxyterapia poprawia wygląd skóry

Re: Rozstępy

U mnie fajnie sprawdził się krem stretch free Floslek.

Re: Rozstępy

bio oil też jest dobry, może nie usunie rozstępów całkowicie ale znacznie zmniejszy ich widoczność

Re: Rozstępy

Stretch free Floslek, szybkie efekty za naprawdę małe pieniądze.

Re: Rozstępy

Bio Oil sprawdza się podobno świetnie, jednak nie usunie on już powstałych rozstępów. W takim przypadku chyba żaden krem nie da rady. 

Re: Rozstępy

Jeśli rozstępy już powstały to nie da się ich całkowicie usunąć żadnym kosmetykiem. Można natomiast zmniejszyć ich widoczność. Ja nie miałam cierpliowości do bio oil, ale podobno działa. 

Re: Rozstępy

U mnie tylko stretch free Floslek, usunął wieloletni problem.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Rozstępy

no ja już stosowałam sporo kremów na rozstępy, a jak poczytałam o olejku bio oil to postanowiłam, że również go wypróbuje i mogę powiedzieć że sprawdza się, stosuje go ponafd miesiąc i widzę jak te rozstępy się pomniejszają, skóra mi się poprawia, troche zaczęłam ćwiczyć więc w połączeniu z tym olejkiem to równieź się ujędrnia i nawilża też

Re: Rozstępy

Muszę spróbować tego kosmetyku Floslek.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: