Róże i bronzery

  • 2011-02-05, o 17:56
  • 76
  • 28 385
  • 30
  • 43

Re: Róże i bronzery

No to zależy już od ciebie

Mój suwaczek w portalu Ślub-Wesele.pl

Re: Róże i bronzery

No to zależy już od ciebie

Amciax12

tak wiem, wiem zastanawiam się nad Rose De Jaspe i Rose Coup De Foudre
który się Wam najbardziej podoba ?

Re: Róże i bronzery

No to zależy już od ciebie

Amciax12

tak wiem, wiem zastanawiam się nad Rose De Jaspe i Rose Coup De Foudre
który się Wam najbardziej podoba ?

jakbym miała wybierać to Rose De Jaspe

Mój suwaczek w portalu Ślub-Wesele.pl

Re: Róże i bronzery

No to zależy już od ciebie

Amciax12

tak wiem, wiem zastanawiam się nad Rose De Jaspe i Rose Coup De Foudre
który się Wam najbardziej podoba ?

jakbym miała wybierać to Rose De Jaspe

Amciax12

też właśnie bardziej ciągnie mnie w jego stronę

Re: Róże i bronzery

Ja posiadam właśnie kolor Rose Coup De Foudre. odcień śliczny i dosyć intensywny, jeśli ktoś lubi wyraźnie podkreślone policzki to owszem. Chociaż wiadomo, że wszystko zależy od nałożonej ilości. Ten drugi będzie na pewno delikatniejszy, i ku niemu bym się chyliła, gdybym miała kupować ten róż jeszcze raz. Niestety nie prędko będę miała okazję, bo on jest bez dna.

Re: Róże i bronzery

Ja posiadam właśnie kolor Rose Coup De Foudre. odcień śliczny i dosyć intensywny, jeśli ktoś lubi wyraźnie podkreślone policzki to owszem. Chociaż wiadomo, że wszystko zależy od nałożonej ilości. Ten drugi będzie na pewno delikatniejszy, i ku niemu bym się chyliła, gdybym miała kupować ten róż jeszcze raz. Niestety nie prędko będę miała okazję, bo on jest bez dna.

Basiula

Racja chyba nigdy się nie kończy ;D:P

Mój suwaczek w portalu Ślub-Wesele.pl

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Róże i bronzery

Ja posiadam właśnie kolor Rose Coup De Foudre. odcień śliczny i dosyć intensywny, jeśli ktoś lubi wyraźnie podkreślone policzki to owszem. Chociaż wiadomo, że wszystko zależy od nałożonej ilości. Ten drugi będzie na pewno delikatniejszy, i ku niemu bym się chyliła, gdybym miała kupować ten róż jeszcze raz. Niestety nie prędko będę miała okazję, bo on jest bez dna.

Basiula

ja wolałabym raczej coś delikatniejszego więc pewnie kupię Rose De Jaspe

Re: Róże i bronzery

Ja co do różów nie mam dużych wymagań używam różu z najniższej półki (Butterfly) i jestem zadowolona. Natomiast nigdy nie używałam bronzerów i jakoś nie jestem do nich przekonana

Penelopa

zastanawiałam się ostatnio nad jego zakupem, ale w końcu się nie zdecydowałam może kupię przy okazji jakichś zakupów a jaki masz numerek ?

Terraccota 6M, tylko jeszcze raz piszę, że nie mam dużych wymagań, a z drugiej strony cena jest tak, że jak coś jest nie tak, to bez sentymentów wyrzucasz. A ile kosztuje taki róż Bourjois, wiem, że kosmetyku tej firmy są super, ale z drugiej strony są tak bardzo drogie.

Re: Róże i bronzery

teraz nie wiem w jakich cenach są bo kupowalam hohohoh dawno Ale za tą cenę na prawdę się opłaca kupić bo starcza na baardzo długo... wiem, że jak go wykończę to kupuję drugi ale końca nie widać na razie

Mój suwaczek w portalu Ślub-Wesele.pl

Re: Róże i bronzery

Ja mam róż z firmy Flormar - Róż Pretty - w odcieniu P115. Jest to połączenie brzoskwiniowego różu oraz delikatnego bronzera. Oba posiadają delikatne drobinki. Sprawdzają się rewelacyjnie, aczkolwiek osobiście częściej sięgam po róż

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: