Róż do policzków Maybelline Affinitone Blush

  • 2015-07-25, o 04:36
  • 40
  • 16 720
  • 28
  • 35

Róż do policzków Maybelline Affinitone Blush

Witam. Chciałabym polecić ten tusz. Róż bardzo fajny, delikatny, jasny a przy mojej jasnej cerze to ważne. Nadaje delikatny blask cerze, rozjaśnia i rozświetla kości policzkowe. Nie używam dołączonego pędzelka bo jets taki śmieszny mały, może znajdę dla niego inne zastosowanie.  Mogę go je polecić dzięki pewnej stronce. Jeżeli chciałbyście też skorzystać z ich oferty to podaję linka: http://tnij.org/diamondmakeup Są tam też inne kosmetyki. Gorąco pozdrawiam :)

Re: Róż do policzków Maybelline Affinitone Blush

Fajnie ze róż się u ciebie sprawdził, ja jednak pozostanę wierna Sleekowi ;)

Re: Róż do policzków Maybelline Affinitone Blush

ja do tej pory z z firmy maybelline miałam tylko trzy rzeczy ale wszystkie uważam są godne polecenia moim zdaniem ,może najmniej puder Affinitone ,ale eyeliner żelowy w słoiczku super trwały i wydajny ,tusze z serii collosal volume black 100% lub cat eye super, za cene 20 zł mam bardzo fajne tusze pogrubiające które wysychaja po trzech miesiącach wiec uważam nieźle.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Róż do policzków Maybelline Affinitone Blush

Też polecam żelowy eyeliner. Używam tylko tego. :) No i dobrze wiedzieć, że róże też mają fajne, ale Sleek i MUR chyba na razie ze mną zostaną :P

Re: Róż do policzków Maybelline Affinitone Blush

O którym eyelinerze w słoiczku mówicie bo właśnie szukam jakiegoś eyelinera w żelu ;)

Re: Róż do policzków Maybelline Affinitone Blush

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Gel Liner tylko ten pędzelek dołączony do niego według mnie się nie sprawdza ale używam do niego hakuro 85 lub kavai 93

Re: Róż do policzków Maybelline Affinitone Blush

Dzięki bardzo za informacje, napewno zamówię dodatkowo pędzelek do eyelinera ;)

Re: Róż do policzków Maybelline Affinitone Blush

Do tej pory najbardziej lubiłam Bourjois, ale niedługo się kończy więc może spróbuję Maybelline ;)

Re: Róż do policzków Maybelline Affinitone Blush

Ja szukam różu idealnego ;p

Re: Róż do policzków Maybelline Affinitone Blush

Ja też mam ten eyeliner i używam do niego hakuro h85, nabrawdę dobry.

Re: Róż do policzków Maybelline Affinitone Blush

Faktycznie ciekawy róż. Według mnie bardzo ładnie wygląda na policzkach. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: