Róż dla brunetki

  • 2012-11-28, o 01:03
  • 38
  • 16 914
  • 25
  • 35

Re: Róż dla brunetki

Roz w kolorze fuksji kazdemu pasuje ,szczegolie brunetkom sprobuj bardzo fajny nawilzajacy roz marki SEPHORA odcien"mrozna fuksja" kosztuje jakies 20 zl

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Róż dla brunetki

IMO ciężko będzie doradzić odcień idealny nie wiedząc, jaki ma dokładnie kolor włosów (czy ciemny brąz z jednak ciepłym odcieniem, czy wpadający w czerń), albo odcień skóry. Ważne jest też, czy zamierza tego różu używać na co dzień czy tylko na imprezy. Jeśli na co dzień to raczej bym nie kupowała zbyt intensywnego, żeby jej nauczyciele nie wywalili z lekcji zmywać makijaż (u mnie w szkole się to zdarzało). Sądzę, że jeśli masz możliwość, to mogłabyś zabrać koleżankę na zakupy. Chyba, że macie konspirację i ludzie mają nie wiedzieć, kto komu kupował prezent. Wtedy musisz się pobawić w określenie jej kolorystycznego typu urody na podstawie koloru włosów, oczu i cery. Bardzo prawdopodobne, że będzie zimą, mając jasne oczy i bardzo ciemne włosy. Jeśli do tego ma jasną lub oliwkową cerę, to zima murowana. Przy jasnej cerze do makijażu dziennego wybrałabym róż w odcieniu... chłodnego różu. Kolor fuksji użyłabym do makijażu wieczorowego lub przy cerze oliwkowej.

Natomiast, jeśli twoja koleżanka ma raczej cieplejszy typ urody, np. włosy są w kolorze ciemnego brązu, ale z rudymi pobłyskami, cera nie jest porcelanowo-blada, tylko naturalny odcień jest nieco ciemniejszy i w sumie w ciepłym odcieniu, albo jeśli ma piegi - obstawiłabym, że jej typ kolorystyczny to jesień. W takim przypadku sięgnęłabym po róże w kolorystyce brzoskwini, ewentualnie miedzi jeśli miałby być mocniejszy. Sądzę też, że bronzer w ciepłym odcieniu również by się mógł sprawdzić, zamiast różu.

Re: Róż dla brunetki

Też jestem brunetką i używam różnego koloru róż perłowy Ambrosia zresztą mój ulubiony i matowy Nick Nack o odcieniu brzoskwiniowym i delikatnie różowy All Smiles z Everyday minerals. Jak widać kolory zupełnie prze różne ale bardzo je lubię i są moją podstawą w codziennym makijażu

Re: Róż dla brunetki

Jeśli ma zimny typ urody polecam róże w odcieniach różu.Natomiast "ciepłe"dziewczyny najlepiej wyglądają w odcieniach brzoskwiniowych i brązach.

stemple

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Róż dla brunetki

Jeśli ma zimny typ urody polecam róże w odcieniach różu.Natomiast "ciepłe"dziewczyny najlepiej wyglądają w odcieniach brzoskwiniowych i brązach.

2013-03-12 23:30:50 autor igor

dokladnie

Re: Róż dla brunetki

Zgadzam się, ja jestem ta ciepła i używam brązów i brzoskwini i czasem przygaszonych, brudnych róży :)

Re: Róż dla brunetki

Ja jestem "ciepła" i bardzo lubię róż z MUR w kolorze Now, który jest mocno napigmentowany i będzie pasował większości osób. Jeśli chodzi o bardziej naturalny, delikatny efekt to polecam róż z Bell nr 051.

Re: Róż dla brunetki

Wydaje mi się, że dla brunetki odpowiedni będzie taki dość ciemny róż.

Re: Róż dla brunetki

Róż powinno się dobierać nie tylko do koloru włosów, cery, ale też do makijażu, szminki itd ;)

Re: Róż dla brunetki

:)

Re: Róż dla brunetki

Jestem brunetką i mój róż który używam jest dosyć ciemny, mi pasuje
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: