Rossmann -49%

  • 2015-04-21, o 18:43
  • 47
  • 16 616
  • 31
  • 37

Re: Rossmann -49%

Jakoś faktycznie na jesień i wydaje mi się, że raczej to się powtarza mniej lub bardziej w podobnym czasie.

Re: Rossmann -49%

Super, czekam właśnie na Rossmanna i Naturę, chociaż nie da się ukryć, że te promocje pojawiają się, jak półki lekko pustoszeją z ciekawych cieni. ;)

Re: Rossmann -49%

Muszą przecież wyprzedać to, co im zostało :) Ja również poluję na te promocje ale to co najbardziej mnie przeraża to widok stada dzikich pań przy szafach, rozgrzebujących i otwierających większość kosmetyków, bo przecież nie można kupić kota w worku. Już koło południa znika większość zapasów, a to co zostaje nie nadaje się do kupienia, bo zostało wymacane.

maszynkę Oral-B do zębów

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Rossmann -49%

jak są promocje - 49  % na wszystkie kosmetyki z kolorówki to też na inne rzeczy nie kosmetyczne typu odzywki ,szampony, szczotki do włosów i plyny micelarne itp. ?

Re: Rossmann -49%

Podczas promocji na kolorówkę nie, ale czasem są promocje na pielęgnację i inne bajery. Może nie aż tak okazałe ale zawsze.

takie promocje sprawiają, że wpadam w długi :)

Re: Rossmann -49%

Czekam z niecierpliwością na kolejną promocję ;)

Re: Rossmann -49%

Ja zawsze chodzę zaraz po otwarciu. I wtedy nie ma korków i szał pał jeszcze nie dotarł. Przy kolejnych obniżkach zamierzam powtórzyć tą strategię. 

Re: Rossmann -49%

ja lubię te promocje

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: