Rodzaj paznokci na krótki okres

  • 2015-04-10, o 23:45
  • 46
  • 17 858
  • 21
  • 31

Re: Rodzaj paznokci na krótki okres

wiele firm ma w ofercie płyn do ściągania/rozpuszczania hybryd, który jest acetonem z dodatkiem lanoliny albo czegos w tym stylu - dzięki temu jest łagodniejszy dla skóry i paznokci :)

2015-09-13 22:07:58 autor kaamkum

warto wiedzieć bo tego właśnie nie obawiam najbardziej ze płytka paznokci przy ściąganiu ucierpi najbardziej.

A może właśnie hybrydy? Tylko na nich nie można przedłużyć paznokciaa. Jak musisz mieć długie na sesję a potem już nie to nawet takie zwykłe przyklejane tipsy będą okej, tylko weź sobie kilka w zapasie, żeby w razie czego je dokleić jakby odpadły.

Re: Rodzaj paznokci na krótki okres

wiele firm ma w ofercie płyn do ściągania/rozpuszczania hybryd, który jest acetonem z dodatkiem lanoliny albo czegos w tym stylu - dzięki temu jest łagodniejszy dla skóry i paznokci :)

2015-09-13 22:07:58 autor kaamkum

warto wiedzieć bo tego właśnie nie obawiam najbardziej ze płytka paznokci przy ściąganiu ucierpi najbardziej.

2015-09-13 22:30:14 autor monika212121

 

ja robię hybrydy regularnie i nie mam takiego problemu, moje koleżanki również :) taki płyn rozpuszcza hybrydę (oczywiście zależy jaka to jest hybryda, niektóre się nie rozpuszczają, ja używam lakierów hybrydowych neonail i pięknie schodzą ;)), po czym musisz tylko zdjąć/zdrapać odstający lakier delikatnie np. drewnianym patyczkiem, lekko przypiłować bloczkiem polerskim ewentualne pozostałości lakieru - wystarczy kilka delikatnych ruchów :)

Re: Rodzaj paznokci na krótki okres

Hybrydy jesli na naturalną, akryl jeśli chcesz przedłużyć. Jedno i drugie rozpuścisz w 'removerze'. Jednak nie zaleca się częstego "rozpuszczania" hybryd lub akrylu ponieważ częste stosowanie płynu (tak naprawdę w większości to aceton z lanoliną) osłabi płytkę pazokcia. 

na pewno nie żele, hybrydy itp. kup sztuczne pazury i z głowy :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Rodzaj paznokci na krótki okres

kto co lubi jak wiadomo

spróbuj tipsy przykleić na klej do rzęs

Re: Rodzaj paznokci na krótki okres

czy sztuczne paznokcie beda sie trzymac na kleju do rzęs? Mi się wydaje ze nie bardzo

Re: Rodzaj paznokci na krótki okres

Uwielbiam hybryde

Re: Rodzaj paznokci na krótki okres

Na bardzo krótko można tipsy lakierem przyczepić
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: