Robienie własnoręcznie paznokci

  • 2020-02-07, o 11:24
  • 40
  • 7 584
  • 20
  • 27

Re: Robienie własnoręcznie paznokci

Nie każdemu wychodzą paznokcie, oj nie :D Do wszystkiego należy mieć zdolności. Czasem dama cierpliwość i ćwiczenia na niewiele się zdają.

Re: Robienie własnoręcznie paznokci

Dziękuję wam za wszystkie odpowiedzi :D Musiałam ten temat odłożyć na dłużej, ale wróciłam do tego i znów czuję zajawkę, będę testować wasze rady. Dziękuje wam!

Re: Robienie własnoręcznie paznokci

Nie lubię robić sama

Re: Robienie własnoręcznie paznokci

Kiedyś chciałabym, żeby ktoś mi zrobił paznokcie. Zawsze robię sama, właśnie dziś zrobiłam nowe. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Robienie własnoręcznie paznokci

Od czasu gdy zaczęłam dokładniej dbać o pielęgnację paznokci to jestem w stanie sama zrobić sobie paznokcie. Ale muszę regularnie używać odżywki (obecnie total action od Eveline) i wycinać skórki,żeby pazurki były mocne i zdrowe :)

Re: Robienie własnoręcznie paznokci

Po mojej mamie widzę, że za każdym razem wszystko jej wychodzi lepiej. Nie warto się poddawać ;)

Re: Robienie własnoręcznie paznokci

Ja nauczyłam się robić sama, najpierw trzymały się max dwa tygodnie, ale kupiłam lepszą bazę i top z Semilaca,teraz nie do zdarcia tak łatwo ;) polecam samemu się nauczyć, najpierw klasycznie malować, a potem ozdabiać i przedłużać. Z przedłużaniem nawet mi wychodzi też ale wciąż za mało razy to robiłam żeby móc powiedzieć że umiem to robić naprawdę solidnie ;) fajna zabawa jest przy malowaniu paznokci samemu, polecam zainwestować nawet 20 zł w najmniejszą lampę mostek, 30 w bazę i top dwa w jednym, 15 w primer, cleaner za grosze i lakier nawet najtańszy ;)

Re: Robienie własnoręcznie paznokci

Ja robię sobie sama paznokcie od dawna. Używam sprzętu (lampy, lakierów itp.) z Provocatera, nigdy mnie nie zawidół :) Lakiery są bardzo trwałe i dobrze kryją

2020-03-05 13:52:41 autor

 

a gdzie można te lakiery kupić?

Re: Robienie własnoręcznie paznokci

ja też robię sama, może nie jest to bardzo profesjonalne ale wygląda ładnie i 70 zł w kieszeni

2020-02-10 10:00:58 autor mtigra

 

mam podobne zdanie

Re: Robienie własnoręcznie paznokci

Od dłuższego czasu robię sama paznokcie, bo hybryda mi nie odpowiadała. Wbrew pozorom nie jest to tak trudne, ale wiadomo, że trzeba nabrać wprawy, żeby się nie pokaleczyć itd. Na koniec zawsze nakładam odżywkęod eveline, care and colour, która wygląda jak lakier (odcień french) i paznokcie wygladają super :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: