Robienie własnoręcznie paznokci

  • 2020-02-07, o 11:24
  • 40
  • 7 544
  • 20
  • 27

Re: Robienie własnoręcznie paznokci

nie jest trudne dasz rade a ze zdobieniami jest fajna zabawa

Re: Robienie własnoręcznie paznokci

Tez sie zaczelam bawic niedawno w robienie hybryd, wbrew pozorom to dosc prosta zabawa, polecam tutoriale na youtube.

Re: Robienie własnoręcznie paznokci

Trzeba ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć, by ładnie robić paznokcie. No i się nie spieszyć ;)

Re: Robienie własnoręcznie paznokci

tak przede wszystkim cierpliwość ;) ja cały czas ćwiczę, raz wychodzi lepiej raz gorzej. Tylko nie wiem dlaczego czasami trzyma się tydzień a czasami trzy tygogodnie i niby zawsze robię tak samo. A może ktoś ma dobry i szybki sposób na zdejmowanie hybrydy?

Re: Robienie własnoręcznie paznokci

Cierpliwość i praktykowanie to podstawa.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Robienie własnoręcznie paznokci

ja robie sama sobie paznokcie, ale ciezko jest samej sobie lewą ręką robić prawą rękę, gdzie nie ma aż takiej dokladności, bo ciężko dojechać i jednak nie zamalować skórek haha

Re: Robienie własnoręcznie paznokci

Ehh, od czasu gdy więcej siedzę w domu w ramach #zostańwdomu to intensywniej dbam o siebie- skórę, włosy, paznokcie. Jeśli chodzi o te ostatnie to co tydzień robię sobie domowy manicure. I codziennie nakładam odżywkę Total action od Eveline. Taka pielęgnacja mi służy, bo pazurki odżywają i wyglądają zdrowo, a przy okazji naturalnie :)

Re: Robienie własnoręcznie paznokci

fajna sprawa umieć samemu robić hybrydy

Re: Robienie własnoręcznie paznokci

Bardzo fajna sprawa, szczególnie gdy się lubi :)

Re: Robienie własnoręcznie paznokci

tak przede wszystkim cierpliwość ;) ja cały czas ćwiczę, raz wychodzi lepiej raz gorzej. Tylko nie wiem dlaczego czasami trzyma się tydzień a czasami trzy tygogodnie i niby zawsze robię tak samo. A może ktoś ma dobry i szybki sposób na zdejmowanie hybrydy?

2020-04-14 21:03:55 autor mtigra

Jeżeli chodzi o ściąganie hybrydy to polecam zainwestować we frezarkę. Sama kiey dostałam ją w prezencie byłam sceptycznie nastawiona ale teraz nie wyobrażam sobie inaczej ściągać hybrydy ;)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: