Revlon - podkład ColorStay cera normalna/sucha - 150 Buff

  • 2015-08-28, o 16:37
  • 39
  • 12 474
  • 24
  • 34

Revlon - podkład ColorStay cera normalna/sucha - 150 Buff

heey :D co możecie mi powiedzieć o podkładzie 

 

http://www.ladymakeup.pl/sklep/revlon-podklad-colorstay-cera-normalna-sucha-1348.html">Revlon - podkład ColorStay cera normalna/sucha - 150 Buff , chciałabym zamówić , ale się waham:(

WeroniStyle

Re: Revlon - podkład ColorStay cera normalna/sucha - 150 Buff

Ma sporo dobrych opinii. Według mnie nadaje się tylko na większe wyjścia, kiedy trzeba mocnego krycia, raczej na dzień się nie nadaje bo może być za ciężki :)

Re: Revlon - podkład ColorStay cera normalna/sucha - 150 Buff

Klasyka makijażu ślubnego. Faktycznie, jeśli chodzi o sesje fotograficzne czy duże imprezy nocne, to CS świetnie się sprawdzi. Na co dzień to jednak zbyt duża "tapeta" jest. Oczywiście nie jest to coś w sztyfcie, co widać jak na dłoni, ale mimo tego czuć, że coś mamy na twarzy.

 

Warto tak czy inaczej kupić, zawsze się przyda, szczególnie że to nie cena jak za Estee Lauder czy Makeup Atelier Paris. ;)

Re: Revlon - podkład ColorStay cera normalna/sucha - 150 Buff

Ja jestem przyzwyczajona do mocniejszych podkładów, bo czasem mam co kryć i używałam go na dzień. Można nim uzyskać mocne krycie ale i delikatne nakładając go np gąbką. Bardzo długo się utrzymuje, buzia się po nim długo nie świeci.

Re: Revlon - podkład ColorStay cera normalna/sucha - 150 Buff

U mnie to od dawna nr 1. Trwały, świetnie kryje i nie zapycha. Warto go mieć.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Revlon - podkład ColorStay cera normalna/sucha - 150 Buff

okey czyli sie skuszę :D aa mogłybyście mi jeszcze polecić jakieś podkłady z tego sklepu , któree uwazacie za dobre??

WeroniStyle

Re: Revlon - podkład ColorStay cera normalna/sucha - 150 Buff

Ja używam tego podkładu tylko, że do cery mieszanej. Jestem z niego bardzo zadowolona ;)

Re: Revlon - podkład ColorStay cera normalna/sucha - 150 Buff

Ten do cery mieszanej jest w porządku. 

Re: Revlon - podkład ColorStay cera normalna/sucha - 150 Buff

Ja mam wlaśnie ten podkład w kolorze 150, dla mnie jest rewelacyjny, używam go na co dzień i wcale nie jest ciężki, trzeba go tylko umiejętnie rozprowadzić i oczywiście nie przesadzić z ilością.

Re: Revlon - podkład ColorStay cera normalna/sucha - 150 Buff

świetne krycie, dobrze się rozprowadza, no i kolor idelany

Re: Revlon - podkład ColorStay cera normalna/sucha - 150 Buff

aa dla mnie jednak za różowy :( porażka jednak

WeroniStyle
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: