Revlon Colorstay vs. Revlon Photoready

• 2011-01-07, o 22:59
  • 45
  • 16 978
  • 23
  • 37

Revlon Colorstay vs. Revlon Photoready

czy może ktoś uzywał tych podkładów i moze powieedziec cos więcej który lepszy bardziej kryje nie robi maski na twarzy .....

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/

Re: Revlon Colorstay vs. Revlon Photoready

Właśnie zauważyłam ten wpis... wydaje mi się, że ColorStay jest bardziej kryjący natomiast żaden nie tworzy efektu maski więc zależy tylko na czym Ci bardziej zależy

ja wyprróbiowałam podkładu revlon colorstay polecanym przez ladymakeup koloru SAND BEIGE I JESTEM NAPRAWDE ZADOWOLONA..FAKTYCZNIE NIE ROBI MASKI NA twarzy co najwazniejsze skóra jest jedwabiscie wygładzona i przy moich problemach ze skóra ,,kryje delikatnie rozszerzone pory...żaden z podkładów tego nie robił..ten na prawde jest godny polecenia...i w sumie mogłabym go uzywac bez zmatowienia bo on juz matowi sam w sobie...ale matuje pudrem i jest ok...buziaki dla ladymakeup.. zamierzam tez wyprobowac revlon photoready ,,ale jak na razie ten jest po prostu superr...i co najwazniejsze dla cery tlustej i mieszanej...

Cześć dziewczyny ja jestem na etapie kupienia revlon colorstay photoready mam juz i jestem zadowolona z niego ale nie aż do takiego zachwytu ;/ szczerze mało sie maluje teraz bo mało wychodze ale na to co probowałam go jest ok pozdrawiam wszystki dziewczyny i czekam z niecierpliwieniem na podkład u ladymakeup bo chce wiecej zakupków zrobic:)

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/

Nie wiedziałam gdzie się podczepić a nie chcę nowego wątku zakładać z powodu takiego drobiazgu więc pisze tutaj;p Otóż właśnie dobiegam końca mojego Revlona Colorstay w odcieniu sand beige i przed kupnem kolejnego chciałabym się skonsultować w sprawie koloru:) Byłam z niego bardzo zadowolona ale mam wrażenie że teraz na lato jest odrobinę za jasny,przejrzałam masę forów ale nie znalazłam jednoznacznej odpowiedzi który odcień(o ile jest takowy) będzie troszkę ciemniejszy ale w tej samej tonacji co sand beige ( głównie chodzi mi o to żeby nie wpadał w róż bo mam cerę naczynkową). Może któraś z Was mogłaby mi pomóc za co byłabym bardzo wdzięczna:) LadyMakeUp - jako że używasz tego odcienia, mogłabyś zdradzić czy w lecie również używasz sand beige?

Tak jak katy24-24 ja również wypróbowałam podkład revlon colorstay polecanym przez Monike koloru SAND BEIGE. Jak dla mnie jest świetny, tego drugiego nie miałam więc nie mogę nic o nim powiedzieć. Używam pierwszej buteleczki, nawet nie przeszkadza mi brak pompki. Z tego samego powodu nie mogę się wypowiedzieć o innych odcieniach.

http://historiawlosow.blox.pl/html

Nie wiedziałam gdzie się podczepić a nie chcę nowego wątku zakładać z powodu takiego drobiazgu więc pisze tutaj;p Otóż właśnie dobiegam końca mojego Revlona Colorstay w odcieniu sand beige i przed kupnem kolejnego chciałabym się skonsultować w sprawie koloru:) Byłam z niego bardzo zadowolona ale mam wrażenie że teraz na lato jest odrobinę za jasny,przejrzałam masę forów ale nie znalazłam jednoznacznej odpowiedzi który odcień(o ile jest takowy) będzie troszkę ciemniejszy ale w tej samej tonacji co sand beige ( głównie chodzi mi o to żeby nie wpadał w róż bo mam cerę naczynkową). Może któraś z Was mogłaby mi pomóc za co byłabym bardzo wdzięczna:) LadyMakeUp - jako że używasz tego odcienia, mogłabyś zdradzić czy w lecie również używasz sand beige?

Roksi89

Kochana ja się wcale nie opalam, zatem podklad cały czas ten sam a nawet w lecie jest troszke lepszy, bo zimą czasami za ciemny się wydaje ;p kolor 200, 220 powinny być dobre. Jeśli natomiast bedziesz kupowac ten podklad dla cery normalnej/suchej to one kolorystycznie wypadają ciemniej - więc 180 n/d byłby ok

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Ja osobiście polecam ten produkt.
Jak dla mnie jest OK i w przystępnej cenie(ok.20zł)

Dziękuje za odpowiedzi:) Chyba rzeczywiście kupię znowu sand beige i ewentualnie jakiś ciemniejszy i będę mieszać;p co do Lirene City Matt to rzeczywiście jest fajnym produktem i na co dzień spisuje się świetnie ale "do zadań specjalnych" muszę mieć revlona;p Nic trwalszego do tej pory nie znalazłam

revlon photoready wygląda bardziej naturalnie,rozświetlająco  no i ma pompkę

ten drugi jest raczej lżejszy