RedBlush - Paznokcie

  • Temat zamknięty
  • 2013-01-24, o 23:16
  • 13
  • 5 867
  • 1
  • 5

RedBlush - Paznokcie

zimowe paznokietki. Jak Wam się podobają?

Re: RedBlush - naturalne paznokcie

kolejne zimowe (troche słabe zdjęcie mi wyszło)

Re: RedBlush - Paznokcie

srebrne paznokietki

Re: RedBlush - Paznokcie

Czerwone z brokatem..

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: RedBlush - Paznokcie

Pierwsze zimowe mi się podobają.

Ale tak z innej beczki - ja od dawna (od kiedy się zaczęłam uczyć grać na gitarze... czyli jakoś od początku liceum) mam krótkie paznokcie i oglądając różne filmiki (np. tutorale Ladymakeup) zawsze się zastanawiam, czy wam dziewczyny naprawdę jest wygodnie z takimi długimi paznokciami? Ja jak mam chociaż trochę dłuższe, to zawsze się boję, że sobie wsadzę paznokieć w oko...

Re: RedBlush - Paznokcie

Dzięki za komentarz. Ja mam zawsze tak, że zapuszczam paznokcie, wkońcu są takie długaśne, noszę je jakiś czas, stworzę jakiś wzorek i dopóki on się nie zepsuje to mam takie pazurki a potem ścinam i tak wkółko; ścinam bo mnie trochę po jakimś czasie zaczynają denerwować przy nakładaniu np kremu, a już wogóle wybieraniu kremu ze słoiczka i tylko dlatego, bo tak to wogóle mi nie przeszkadzają na codzień.

Re: RedBlush - Paznokcie

Dopóki nosiłam długie (okres gimnazjum), to też mi nie przeszkadzały, ale teraz nie wyobrażam sobie mieć długich Mnie niestety długie paznokcie przeszkadzają w codziennych czynnościach (np. przy robieniu makijażu, zmywaniu naczyń... nie mówiąc już o obsłudze sprzętu geodezyjnego w terenie )

Teraz z jednej strony podziwiam posiadaczki długich paznokci (ładnie zrobione wyglądają świetnie i estetycznie, wysmuklają palce i w ogóle), ale z drugiej strony nie potrafię już sama takich nosić i świta mi w głowie myśl "jak one sobie z takimi radzą?"

Re: RedBlush - Paznokcie

Kiedyś to cały czas nosiłam długie pazurki i nie ścięłam dopóki któryś się nie złamał, ale teraz nie przeżywam tego tak, bo i tak odrosną, np teraz mam króciutkie jak widać na ostatnim zdjęciu..dla mnie przegięciem jest nosić takie długie jak pół palca (czasem widziałam takie długaśne, na dodatek tipsy- nienawidzę tipsów, nigdy ich nie miałam i nie założe..) to wtedy to się zastanawiam czy to takiej osobie nie przeszkadza..też pazurów długich bym nie miała przy małym dziecku..

Re: RedBlush - Paznokcie

To moj ulubiony styl malowania paznokci. Zawsze na imprezy robię sobie coś podobnego.

noclegi lublin na takie pielęgniarstwo studia

Re: RedBlush - Paznokcie

Wzorki całkiem ładne, choć osobiście preferuję styl z ostatniego zdjęcia, krótsze paznokcie i jeden kolorek, ale efektywny, jak u Ciebie czerwień i do tego brokat.

A.

Re: RedBlush - Paznokcie

Po długim nie malowaniu paznokci zrobiłam sobie kratkę

Szczególnie polecamy

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
W
Y
Z

A

B

C

D

E

F

G

H

I

J

K

L

M

N

O

P

R

S

T

U

V

W

Y

Z

Fora: