RedBlush - Oczy tęczowe, zimowe...

  • Temat zamknięty
  • 2013-01-18, o 22:25
  • 72
  • 30 275
  • 28
  • 38

Re: RedBlush - Oczy tęczowe, zimowe...

To zabawne, ale ostatnio też mam makijaże dzienne w podobnej kolorystyce... i nawet z kreską eyelinerową! Tylko róż bardziej "pudrowy". Fajne jest takie połączenie na dzień. Róż wtedy nie wygląda tandetnie, co niestety się nie raz zdarza, jak się używa do makijażu tylko kolorów w tym odcieniu i żadnej przeciwwagi...

Re: RedBlush - Oczy tęczowe, zimowe...

Wow, ladnie moj roz jest bardzo delikatny, pastelowy ale Ty mozesz jeszcze poszalec. Moze mi sie w koncu uda zrobic jakas foteczke nadajaca sie do wstawienia .

Re: RedBlush - Oczy tęczowe, zimowe...

Dziękuję za komentarze. W moim makijażu są aż 4 odcienie różu (dwa są matowe, dwa nastepne nie połyskliwe, ale z subtelnymi drobinkami) i złoty a na to jasny brąz i ciemny brąz, także kilka cieni na ten jeden makijażyk.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: RedBlush - Oczy tęczowe, zimowe...

No właśnie WOW, bardzo ładny. Ja dziś muszę coś pokombinować bo na panieński idę:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: RedBlush - Oczy tęczowe, zimowe...

Dzięki Nitka! ten makijaż wg mnie pasuje każdemu i do wszystkiego, dzisiaj połączyłam ten róż z zielonym i fajnie wygląda i chyba z każdym kolorem połączonym by pasował

Re: RedBlush - Oczy tęczowe, zimowe...

Nie kasuj, zostaw , ladnie

Re: RedBlush - Oczy tęczowe, zimowe...

Dzięki Megi! chciałam skasować, bo jakość tych zdjęć jest nie za bardzo, ale zostawie, może ktoś się zainspiruje.

Re: RedBlush - Oczy tęczowe, zimowe...

Jak najbardziej niech zostana. Masz ladnie wydepilowane brwi, ja sie dzis tez wzielam za moje .

Re: RedBlush - Oczy tęczowe, zimowe...

Ależ się można dowartościować na tym forum..
brwi depilowałam wg wzoru z książki o makijażu, a ten wzór był z lat 80 , najlepiej iść za linią swoich brwi

Re: RedBlush - Oczy tęczowe, zimowe...

To ja też Cię dowartościuje. Masz naprawdę super elektryzujące oczy. Po prostu boskie. Brwi również super.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: