RedBlush - Oczy tęczowe, zimowe...

  • Temat zamknięty
  • 2013-01-18, o 22:25
  • 72
  • 30 267
  • 28
  • 38

Re: RedBlush- makijaż tęczowy i zimowy..

Dziękuje za miłe komentarze , uwagi krytyczne również mile widziane.

Re: RedBlush- makijaż tęczowy i zimowy..

Piękne i superkolorowe Wiosna

Re: RedBlush - Oczy tęczowe, zimowe...

Proszę o komentarze co jest ok, a co do poprawki

Re: RedBlush - Oczy tęczowe, zimowe...

Ciężko coś powiedzieć, bo zdjęcia niestety bardzo niewyraźne. Fajnie będzie jak zrobisz jakieś fotki w świetle dziennym i może jakimś lepszym sprzętem?
Mnie rzuciła się w oczy jedna rzecz - mianowicie brwi. Wydaje mi się, że usunęłaś zdecydowanie zbyt wiele włosków (między brwiami) i jest wrażenie, że zaczynają się one dopiero tam gdzie tęczówka, czyli trochę za daleko...

Mademoiselle

Re: RedBlush - Oczy tęczowe, zimowe...

Dzięki za komentarz.Co do brwi, to wyrywałam je tak na metodę ołówek, ale chyba rzeczywiście trochę brakuje, muszę je zapuścić; wydawało mi się,że jak będą bliżej to będzie dziwnie wyglądać.

Re: RedBlush - Oczy tęczowe, zimowe...

Widać, że fajnie kombinujesz z łączeniem kolorów i to mi się podoba. Ale zrezygnowałabym raczej z używania na całej powiece cieni perłowych/mocno odbijających światło. Przy niektórych makijażach wygląda to fajne (np. pasuje do tęczowego), ale szczególnie przy makijażach dziennych wygląda... dziwnie, jak się błyszczy cała powieka. Do malowania tej części powieki, gdzie nie ma być wyraźnego koloru użyłabym raczej cieni matowych w kolorze cielistym albo białym. Trochę perłowego cienia można dodać tuż przy brwi, żeby ją optycznie podnieść, ale raczej już w dość malej ilości (np. od miejsca, gdzie następuje naturalne przegięcie brwi do zewnętrznego kącika, odrobinę małym pędzelkiem albo czubkiem pacynki). Blask na powiekach jest fajny, ale co za dużo, to nie zdrowo

Re: RedBlush - Oczy tęczowe, zimowe...

Dzięki za komentarz Avlime. Cieni matowych niestety nie posiadam, co najwyżej z mniejszym błyskiem, tak na żywo nie ma aż tak wielkiego błysku, bo zdjęcia muszę robić z lampą błyskową i się czasem tak odbije światło. Te kolorowe makijaże to robilam wieczorem (bo nie zabardzo w dzień z tym np tęczowym wyjść) i może dlatego tak to wygląda. Postaram się następnym razem coś w dzień stworzyć i wstawić.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: RedBlush - Oczy tęczowe, zimowe...

Ja na początku też malowałam się tylko perłowymi cieniami, ale później patrząc na zdjęcia stwierdziłam, że coś mi nie gra i kupiłam parę cieni matowych w Inglocie. Teraz w palecie którą mam też mam trochę matowych cieni, ale chyba mi nic póki co nie zastąpi matowego cielistego z Inglota

Swoją drogą, dziwi mnie podejście producentów najbardziej dostępnych cieni, takich, które można spotkać w każdej drogerii, bo najczęściej nie mają w swoim asortymencie w ogóle cieni matowych, a jeśli już, to bardzo mały wybór. A później panie, które powinny już stosować cienie matowe wyglądają jak przerysowane rosyjskie babuszki... :/

Re: RedBlush - Oczy tęczowe, zimowe...

No właśnie jest problem z tymi matami, bo te cienie , które mi się podobają to zazwyczaj z jakimś połyskiem są.. a jak są to zazwyczaj jasne, beży, brąze..kiedyś miałam cień, był taki półmatowy, mój ukochany kolor szafirowy z Astora, ale dawno nie widziałam tego koloru, nie wiem kurde czy nie wycofali, on był taki pojedynczy w kółeczku. No nam młodym to jeszcze błyski pasują, ale starsze osoby..ojej.

Re: RedBlush - Oczy tęczowe, zimowe...

Jak masz możliwość, to zajrzyj do Inglota, tam naprawdę jest sporo fajnych kolorów matowych Mnie się strasznie podoba łączenie kolorów matowych z błyszczącymi, fajne efekty można uzyskać

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: