Re: wybór brązera

  • 2015-08-25, o 12:45
  • 48
  • 13 566
  • 31
  • 40

Re: wybór brązera

Witam Mam pewien problem xd podczas urlopu opalilam sie na brązowo. Ale niestety moja twarz jest blada. Smiesznie to wyglada. Co w takiej sytuacji zrobic, uzywac pudru brązującego ? Jeśli tak to jakiej firmy polecacie? :) w jaki sposob go nakladac żeby twarz wyglądała na opaloną? Używam podkład z revlon color stay i mieszam dwa odcienie 150 i 180. Może ktoś doradzi jaki brązer wybrać do tego podkładu:) z góry dziekuje :)

Re: wybór brązera

np Make Up Revolution – Ultra Bronze, W7 – Honolulu, albo z the balm.  Możesz też użyć samooplacza.W żadnym przypadku nie używaj ciemniejszego podkładu bo będzie to wyglądać szucznie - podkład musi być dopasowany do koloru twarzy ;)  

Re: wybór brązera

Ja wybrałabym puder brązujący, moj ulubiony W7 :)

Re: wybór brązera

Z Kobo potestuj obie wersje bronzera (Sahara i Nubian), on jest na tyle delikatny że nie powinien od razu zrobić z ciebie Murzynki. :)

 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: wybór brązera

Honolulu jest bardzo fajny

Re: wybór brązera

Najlepiej wybrać ciepły odcień bronzera, bo taki właśnie kolor ma opalenizna. Polecam użyć dużego pędzla i omieść nim te miejsca, które naturalnie najmocniej się opalają, czyli te najbardziej wystające - czoło, kości policzkowe, nos, broda.

Re: wybór brązera

Dziękuje bardzo za wszystkie porady :) myśle że skusze sie na honolulu :)

Re: wybór brązera

ja bym użyła argan bronzer od Bielendy, to jest taki koncentrat brązujący, nie robi plam i można mieszać go z kremem. 

Re: wybór brązera

Ja bardzo lubię bronzer MUR ultra bronze. Jest kompletnie matowy.  

Re: wybór brązera

Polecam puder brązujący z Mysecret używam w najjaśniejszym kolorze oraz bronzer Honolulu z W7.

Re: wybór brązera

Jeśli chcesz zainwestować w niego trochę więcej pieniędzy, to polecam the balm, ale tańsze bronzery z kobo i w7 również są bardzo dobre ;)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: