Re: kolor podkładu

  • 2015-08-05, o 14:40
  • 43
  • 19 919
  • 30
  • 36

Re: kolor podkładu

czy ktoś może pomóc w doborze koloru podkładu??

Re: kolor podkładu

Jak możemy ci pomóc? opisz swój typ kolorystyczny, czy jest zaczerwieniona, masz trądzik, inne niedoskonałości, czy jest tłusta/sucha/normalna/mieszana.. daj więcej szczegółów ;)

Re: kolor podkładu

mam cere mieszaną w strefie T zawsze się świece, policzki raczej mam suche i często się czerwienie, mam tez cere naczynkową. Aktualnie używam podkładu Dr Irena Eris - Provoke MATT FLUID kolor 210, podkład jest fajny ale nietety nie wytrzyma mi całego wesela;/

Re: kolor podkładu

proponuję napisać na adres sklepu i napewno pani Karolina pomoże Ci dobrać kolor.

Re: kolor podkładu

napisałam wczoraj ale niestety nie dstałam żadnej odpowiedzi, a zależy mi na czasie

Re: kolor podkładu

Ja odpowiedzi ze sklepu dostaję w ciągu 1-2 dni, nigdy dłużej, ale wszystko zależy od dnia i godziny kiedy piszesz :) Myślę że odpowiedź powinna dostać na poniedziałek :)

Re: kolor podkładu

ja również dostałam na drugi dzień albo jeszcze tego samego

Re: kolor podkładu

Czy mi także mógłby ktoś pomóc w doborze koloru? Zależy mi na jasnym odcieniu, ale nie białym. Mam jasną cerę, nie opaloną, mam ciepłą tonację skóry tylko tyle że jasną. Bardzo proszę o pomoc

Re: kolor podkładu

gizyckaaga napisz proszę jakich podkładów używałaś do tej pory? wtedy będzie możliwe porównanie i dobór odcienia.

Re: kolor podkładu

nba odległość raczej ciężko, próbki to podstawa

Re: kolor podkładu

ciezko jest wybrać odpowiedni kolor

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: