Re: do aparatek

  • 2015-06-23, o 17:01
  • 41
  • 17 002
  • 29
  • 33

Re: do aparatek

Hej dziewczyny!

W marcu tego roku załozyłam aparat i zauważam, że moje zęby robią się lekko żółtawe, czy jak zdejme aparat to w miejscu gdzie jest przyklejony zamek będzie widoczna różnica między odcieniem zęba? czy podczas zeszlifowania kleju te zęby się zrobią jednolite? 

I mam jeszcze jedno pytanko :) czy podczas wizyt kontrolnych u ortodonty cały czas zmienia się gumki czy może być tak że ten kolor który wybralismy zostaje na stałe i nie zmienia sie go? bo mój ortodonta nie zmienia koloru moich gumeczek tylko cały czas daje po prostu nowe w tym samym kolorze. 

Re: do aparatek

Ja sama nie mogę dużo powiedzieć, ale moja siostra od 1,5 roku nosi aparat, więc jeśli cię to interesuje to napewno ją podpytam :) 

Jedyne co mogę powiedzieć to wiem, że gumki za każdym razem kiedy zmienia gumki ma ten sam kolor :) 

Mnie wydaje się, że jeśli poprosiłabyś o zmianę koloru gumek to nie byłoby problemu:)

Re: do aparatek

Też nie mam aparatu, ale moja przyjaciółka nosi i za każdym razem wybiera inne gumki i nikt nie robi jej o to problemu. :)

Re: do aparatek

Przez 2 lata nosiłam aparat kosmetyczny, jestem bardzo zadowolona z efektu. Koszty są spore - fakt. Ale przestałam wstydzić się swoich zębów, bez problemu się uśmiecham i nawet nieco tęsknię za aparatem, zawsze mi się wydawało, że dodaje pewnego uroku ;).

Re: do aparatek

polecam aparary bo naprawde dają super efekty

Re: do aparatek

Nie ma się czego wstydzić. Aparat jest po to, żeby pomóc nam. Jak ktoś tego nie rozumie, to jego problem i niech się z nim męczy. Tutaj mówię o tych, którzy się z wszystkiego wyśmiewają, włączając osoby noszące aparat, okulary, itp.  

Re: do aparatek

Jeżeli pożółkły Ci zęby np od picia herbaty czy coli to po ściągnięciu aparatu na pewno będą się trochę różnić ale może tylko Ci się wydaje :) A jeśli chodzi o gumki to pewnie gdybyś bardzo chciała to mogłabyś sobie wybrać kolor, bo pamiętam ze koleżanka co wizytę wychodziła z innym.

Re: do aparatek

Nie ma się czego wstydzić. Aparat jest po to, żeby pomóc nam. Jak ktoś tego nie rozumie, to jego problem i niech się z nim męczy. Tutaj mówię o tych, którzy się z wszystkiego wyśmiewają, włączając osoby noszące aparat, okulary, itp.  

2015-09-09 11:56:37 autor perla

mam takie samo zdanie to nie wstyd

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: do aparatek

jeśli nie ma kolorowych gumek to Ci ich nie założy. mozesz zapytać czy ma inne kolory. moja ortodontka zawsze wyciągała wórk tych gumek i mówiła : MISIA, WYBIERZ TY JAKIŚ ŻYWY KOLOR XD hahaha miałam wtedy 17-18 lat :D 

Re: do aparatek

Po ściągnięciu aparatu zęby są tak wyczyszczone (poprzez polerowanie i inne cuda), że są bielusieńkie :) ja się jeszcze męczę z dołem, ale mam nadzieję, że już niedługo

Re: do aparatek

Bardzo fajną sprawą są proste i białe zęby. Niemniej jednak to dość kosztowne i od nas też wymaga wielu wyrzeczeń. Jednak dla efektu końcowego warto.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: