Re: co zrobić z taka powieka i cera

  • 2015-10-31, o 23:05
  • 27
  • 7 706
  • 18
  • 24

Re: co zrobić z taka powieka i cera

witajcie. mam 27 lat i w zasadzie sie nie maluje. czemu. bo w sumie wyszlam z wprawy. podziwiam panie ktore robia smoky eye, kredka czy eyelinerem pokreslaja rzesy. ja nie umiem. wieczorami chodzę na silownie wiec bede musiala zmyc makijaz. przynajmniej moglabym sie malowac od wyjscia. mam rumiencowata twarz, pod wplywem czynnikow robie sie czerwona, jest tez wrazliwa ( przy regulacji brwi) mam zaskorniki na nosie. w sumie to uzywam podkladu matujacego, tuszu i blyszczyku. mam taka dziwna powieke, po wyregulowaniu brwi jest dwu kolorowa, pod lukiem blada, to widac odrazu, przy nakladaniu podkladu sie rzuca w oczy. nie wiem czym to skorygowac, najlepiej trwale. probowalam zrobic kreske, przytrzymalam powieke to efekt byl taki ze linia byla nad rzesami.na zakonczenie to cienie mi zniknely z powieki po x czasie, w trakcie "spotkania". mam wrazenie ze moje czolo jest starsze niz reszta twarzy

 

nie moglam zdjecia z telefonu zaladowac

Re: co zrobić z taka powieka i cera

Moze korektorem zamaskuj, a co kreski to trwalszym produktem, ktory szybko zastyga....

Re: co zrobić z taka powieka i cera

pytanie jeszcze, jaki makijaz oka by pasowal

Re: co zrobić z taka powieka i cera

Tutaj trzeba postawić na odpowiednią pielęgnację. Oczyszczanie twarzy - najlepiej peeling enzymatyczny, na rozszerzone naczynka i rumień są specjalne linie kosmetyków ja jestem zadowolona z pharmaceris. Mają też peeling enzymatyczny. Rutonoscorbin wzmocni i uszczelni naczynia. Zaskórników nie pozbędziemy się tak łatwo. Tutaj trzeba oczyszczania mechanicznego i regularnego delikatnego złuszczania i oczyszczania twarzy. Krem nawilżającypotrzebny jest każdej skórze, nawet trądzikowej. Najelpiej o konsystencij żelowej, która szybko się wchłania i jest lekka. Co do makijażu to dałąbym delikatną kreskę na górnej powiece i jaśniejszy cień na całą powiekę, a ciemniejszy w załąmaniu. Najlepiej jakiś średni brąz. Polecam cienie z Inglota tak przy okazji. - To tylko moja wizja:) Pozdrawiam. 

Re: co zrobić z taka powieka i cera

zgadzam się z wypowiedzią powyżej

Re: co zrobić z taka powieka i cera

Zgadzam się przede wszystkim oczyść twarz i będzie o wiele lepiej No i może to być wina cieni jeszcze

Re: co zrobić z taka powieka i cera

Jeżeli masz rumień i piszesz, że masz wrażliwą skórę to raczej odstaw podkład matujący na rzecz czegoś bardziej nawilżającego. Matujące mogą wysuszać przez co dodatkowo podrażniają skórę. Jeżeli chodzi o makijaż oczu to trzeba nałożyć bazę na powieki, żeby cienie się trzymały. Najlepiej taką która dodatkowo wyrówna koloryt na powiece, może to być również korekor. Masz bardzo ładny kształt oka, myślę, że większych problemów przy cieniach nie powinno być. Kreski nie rysuj naciągając powiekę, bo wyjdzie mega krzywa. Rysuj ją przy normalnej mimice twarzy, patrząc wprost na lusterko. Najlepiej się do tego sprawdzi skośny pędzelek, który rownież ułatwi narysowanie jaskółki poprzez przyłożenie do dolnej powieki i pociągnięcie w górę, tworząc jakby przedłużenie dolnej lini rzęs. To nie jest wcale takie trudne :)

Re: co zrobić z taka powieka i cera

tak jak wyzej :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: co zrobić z taka powieka i cera

mam podobną cerę, ale jakoś nauczyłam się z ni obchodzić. Używam odpowiedniego kremu, podkladu, koorektora, pudru, wieczorem odpowiednio ją pielęgnuję i nie jest tak źle.

Re: co zrobić z taka powieka i cera

Powiekę nie jest najgorsza

Re: co zrobić z taka powieka i cera

dobry korektor i będzie po sprawie

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: