Re: Zestaw do hybryd ( nie dla początkujących:D)

  • 2019-02-05, o 19:48
  • 5
  • 3 228
  • 4
  • 5

Re: Zestaw do hybryd ( nie dla początkujących:D)

Cześć wszystkim. Mam do was pytanie - jaki zestaw do robienia hybryd polecacie? Mam zamiar zakupić zestaw, jednak nie wiem który wybrać. Mój budżet to około 250 złoty więc w internecie mogę znaleźć mnóstwo aukcji nawet takich, które oferują lampę, frezarką, 10 lakierów oraz mnóstwo gratisów takich jak zestaw pędzelków za 100 złotych. Jednak nie jestem jakoś do nich przekonana :) Chciałabym żeby w ów zestawie znalazła się porządna lampa Led oraz dobre jakościowo lakiery. Oczywiście fajnie by było, gdyby dorzucone było coś jeszcze :D ( Lakiery Semilac odpadają ponieważ mam na nie uczulenie ). Z góry bardzo dziękuję wam za pomoc.

Re: Zestaw do hybryd ( nie dla początkujących:D)

Lepiej kupić wszystko osobno, cenowo wychodzi znacznie taniej poza tym polecam lampę które ma 46w inne są słabej jakosci

Re: Zestaw do hybryd ( nie dla początkujących:D)

też polecam kupić osobno to co jest akurat potrzebne i lampę na aliexpress bo są takie same a tańsze

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Zestaw do hybryd ( nie dla początkujących:D)

ja kupiłam w zestawie z neonail i po przeliczeniu każdego produktu osobno wyszło mi, że zaoszczędziłam jakieś 50 zł

Re: Zestaw do hybryd ( nie dla początkujących:D)

Ja proponuję kompletować wszystko osobno. Wtedy dobierzesz sama wszystkie odpowiadające Ci akcesoria. 

Re: Zestaw do hybryd ( nie dla początkujących:D)

Tylko że w zestawie są zwykle słabe lampy i masz narzucone kolory lakierow
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: