Re: Włosy farbowanie u mężczyzn

  • 2018-08-04, o 11:28
  • 24
  • 7 655
  • 19
  • 22

Re: Włosy farbowanie u mężczyzn

Witam mam pytanie jestem chłopakiem mam rude włosy a chciałbym otrzymać ciemny lub jasny brąz poprzez farbowanie lepiej to zrobić samemu czy u zaufanego fryzjera ?? I czy przy takim kolorze wlosów mogę uzyskać efekt jaki chcę ??A przy okazji mam bardzo suche i twarde włosy. Może są jakieś dobre szampony które działają zmiękczająco żeby moje włosy nareszczcie były miękkie? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź ;)

Re: Włosy farbowanie u mężczyzn

Polecam wizytę u dobrego fryzjera, który na pewno przeprowadzi odpowiednią koloryzację. Każdemu służą inne kosmetyki. U mnie świetnie sprawdził się szampon aloesowy Equilibra. Do tego dobrałabym jakąś odżywkę, niekoniecznie tej samej marki. 

Re: Włosy farbowanie u mężczyzn

Ok a jest do osiągnięcia ten brąz czy prz takiego koloru włosów może to nie wyjść ??

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Włosy farbowanie u mężczyzn

dobry fryzjer moze pomoc

Re: Włosy farbowanie u mężczyzn

Ok a jest do osiągnięcia ten brąz czy prz takiego koloru włosów może to nie wyjść ??

2018-08-04 12:05:04 autor Mateusz96

Nie jestem fryzjerką, jednak moim zdaniem nie powinno być problemu z uzyskaniem pożądanego koloru. Swoją drogą rudy kolor włosów ma swój urok :) Oczywiście rozumiem, że możesz go nie lubić,  źle się z nim czuć czy chcieć zmian.

Re: Włosy farbowanie u mężczyzn

Lepiej do fryzjera

Re: Włosy farbowanie u mężczyzn

Jeśli ktoś się dobrze z tym czuje to czemu nie

Re: Włosy farbowanie u mężczyzn

Nie jestem fanką tego ale jestem w stanie zrozumieć.

Re: Włosy farbowanie u mężczyzn

Ja jednak udałabym się do fryzjera, któy pomoże też dobrać odpowiedni odcień + nie będzie stresu że kolor wyjdzie inny niż oczekujesz ;)

Re: Włosy farbowanie u mężczyzn

Musisz znaleźć bardzo dobrego fryzjera, który dobrze Ci to zrobi. Farbowanie rudych włosów nie jest łatwe, dlatego nie oszczędzaj na tym :)

Re: Włosy farbowanie u mężczyzn

fryzjer albo poproś jakąś znajomą ktora się zna na farbowaniu ;)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: