Re: Warzenie sie podkladu

  • 2019-04-19, o 14:49
  • 15
  • 4 288
  • 11
  • 14

Re: Warzenie sie podkladu

Mam problem z warzeniem się podkładu na twarzy. Kupiłam jakiś czas temu podkład z Rimmela, który niestety nie dosć, że zmienia kolor (co jestem jeszcze w stanie przeżyć) to warzy mi się na skórze. Żal mi go wyrzucać, a nie mam komu oddać więc chcialabym go zużyć. Czy macie jakieś patenty na to, żeby warzył się mniej?

PS: Efekt ten uzyskuje niezależnie jaki puder potem nałożę.

Re: Warzenie sie podkladu

a  nakladasz cos pod podklad? krem z filtrem lub jakas  baze?

Re: Warzenie sie podkladu

Przeważnie krem nawilżający, czasem bazę. Podkład warzy się niezależnie co nałożę.

Re: Warzenie sie podkladu

dużo zalezy od jakości podkładu. Jak kupisz beznadziejny podkład to żadna technika nakładania tego nie zniweluje. Fajny podkład matujący ma Christian Laurent (kosztuje koło 40zł). Nic się nie waży, nie ma efektu "ciasta", nic się nie utlenia. Ma ładne naturalne wykończenie :)

Re: Warzenie sie podkladu

może po prostu ten podkład nie nadaje się do twojej cery

Re: Warzenie sie podkladu

Albo jest go za dużo, albo źle dobrany, albo źle utrwalony.

Re: Warzenie sie podkladu

Powodów ważenia się podkłada u może być kilka i to już musisz sama zaobserwować. Jeśli powodem nie są kosmetyki, które aplikujesz pod podkład, to może byc to wina samego podkładu. Może być niedopasowany do Twojej cery. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Warzenie sie podkladu

u mnie na jednym kremem się ważył podkład ;/zmieniłam krem i teraz jest już lepiej.

Re: Warzenie sie podkladu

Zmień krem który używasz przed nałożeniem podkładu, może to coś da.

Re: Warzenie sie podkladu

Zmień krem który używasz przed nałożeniem podkładu, może to coś da.

Re: Warzenie sie podkladu

mi np niektore rzeczy sie ciastkuja i nie moge sobie z nimi poradzic... w sumie trzeba zawsze szuakac co do siebie pasuje bo nie wszystko ze wszystkim wspolgra ;/

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: