Re: Walka z cukrzycą

  • 2014-11-30, o 23:28
  • 33
  • 8 677
  • 20
  • 23

Re: Walka z cukrzycą

Mój ojciec również jest cukrzykiem.

Re: Walka z cukrzycą

Czytam powoli wasze wpisy i powiem że przeraziłam się przy tym :-( Mój maż dowiedział sie 2 miesiące temu ze ma cukrzycę II stopnia dosłownie przez przypadek. Palec u nogi mu spuchł i posuneło się tak szybko ze właśnie musieli mu obciąć:-( A na wizytę u diabetologa czekamy i czekamy. Sami musimy sobie radzić co mu wolno czego nie. Szukać po necie info:-( Tak sie boje co będzie dalej?

Re: Walka z cukrzycą

Czytam powoli wasze wpisy i powiem że przeraziłam się przy tym :-( Mój maż dowiedział sie 2 miesiące temu ze ma cukrzycę II stopnia dosłownie przez przypadek. Palec u nogi mu spuchł i posuneło się tak szybko ze właśnie musieli mu obciąć:-( A na wizytę u diabetologa czekamy i czekamy. Sami musimy sobie radzić co mu wolno czego nie. Szukać po necie info:-( Tak sie boje co będzie dalej?

2015-11-02 09:37:12 autor Pomarańczowa

nie chce Cie martwić ale jak juz musieli obciąć mu kawałek palca to nie jest dobrze , u mojego dziadka też tak się zaczynało ,potem musieli mu obciąc całą stopę ,potem noge do kolana , następnie musiał jeździć na wózku bo w protezie ciezko mu było chodzic bo go obcierała i po paru latach umarł. Nie twierdze że Twój mąż skończy podobnie ale musi codziennie badac sobie ile ma cukru we krwi , brać insuline ,duzo ruchu to wazna rzecz i najwazniejsza dieta ,nie jeśc tłustych rzeczy i nie podjadać wieczorem ,cukrzyk powinien jeśc 5 razy dziennie ,ostatni raz przez godzina 21 bo jak będzie dłuższa przerwa między kolacja a śniadaniem może spaść mu poziom cukru we krwi a co gorsza sa tez przypadki śpiączki cukrzycowej. głowa do góry cukrzyce można zachamować lub w mniejszym stadium nawet cofnąć ale trzeba przestrzegać tego wszystkiego co napisałam powyżej.

Re: Walka z cukrzycą

Mam znajomych cukrzyków, wiem jakie jest to ciezkie

Re: Walka z cukrzycą

Wspolczuje

to trudna choroba do normalnego życia, chociaż niby nie tragiczna

Cikrzy6to poważna choroba

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

To ciężka choroba

Okropna choroba

Ja w rodzinie niema nikogo z cukrzycą
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: