Re: Semilac Hard

  • 2015-09-05, o 08:09
  • 33
  • 16 862
  • 23
  • 27

Re: Semilac Hard

Zastanawiam na się nad zakupem kolejnej nowości od Semilac a mianowicie Hard.. używałyście? Co myślicie o tego typu kosmetykach, jak myślicie ile utrzyma się ten efekt wydłużenia, czy zmyje się razem z hybryda kolorową która chciałabym nakładać na wierzch? ;)

Re: Semilac Hard

równiez jestem ciekawa Waszych opinii w tym temacie...

Re: Semilac Hard

Trzeba się nauczyć z nim pracować, bo to wcale nie takie łatwe :) Kiedy pierwszy raz go używałam to zrobiłam zbyt długie pazurki i nie wytrzymały długo. Przedłużamy max 3mm, to bardzo ważne, żeby paznokcie wytrzymały. A co do zmywania to Hard się utrzyma jeśli nałożysz aceton na jakieś 5-7 minut, tak żeby tylko kolor się rozpuścił. Jeśli lakier będzie "pofalowany" to możesz go lekko ściągać, tak żeby nie uszkodzić Harda.

Re: Semilac Hard

Semilac Hard to taka kombinacja lakieru z żelem budującym, czy trzeba te dwie rzeczy osobno kupować?

Re: Semilac Hard

Semilac Hard to jeden produkt, oglądałam o nim kilka filmików na yt i wyglądało to na całkiem łatwe ale może to kwestia wprawy :D

Re: Semilac Hard

bardzo fajne się wydaje, trzeba spróbować

Re: Semilac Hard

Hard bardzo fajnie utwardza płytkę paznokcia przez co hybryda jest trwalsza. Z tymi filmikami na yt to faktycznie łatwo się wydaje, ja też tak myslałam dopóki sama nie przesiadłam do tego :) trzeba mieć duuzo cierpliwości i wprawy

Re: Semilac Hard

Moja kosmetyczka używa tego produktu. Ja nie przedłużałam sobie tym paznokci, bo mam już swoje długie, ale mam nałożony hard jako wzmocnienie trwałości. Hybryda z 2 tygodniu zaczęła mi się trzymać do miesiaca bez odprysków, a nie zawsze sprzątam w rękawiczkach :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Semilac Hard

Też jestem ciekawa jak to działa :)

Kamila.

Re: Semilac Hard

sa jakieś filmiki w sieci jak tego używać?

Re: Semilac Hard

sa jakieś filmiki w sieci jak tego używać?

2015-09-28 15:27:59 autor moco

 

Na YouTube jest pełno filmików tego typu :)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: