Re: Rewelacyjny ekstrakt ze śluzu ślimaka

  • 2017-03-19, o 19:12
  • 18
  • 9 680
  • 16
  • 14

Re: Rewelacyjny ekstrakt ze śluzu ślimaka

Jestem uprzedzona do kosmetyków z Aliexpress, trochę się ich boje. Jednak na licznych blogach spotkałam się z zachwytem na temat tych popularnych ampułek.

Zdecydowałam się na zakup u chyba najpewniejszego sprzedawcy, dodatkowo czytając komentarze.Doszło do tego, że już w połowie pierwszej ampułki, zamówiłam kolejne dwie.Ampułki są małe lecz bardzo wydajne, śluz do najprzyjemniejszych z wyglądu i konsystencji dla mnie nie należy, ale malutka kropelkę można rozsmarować na praktycznie całe poliki.Teraz do efektów, niedawno uporałam się dopiero z trądzikiem zostały mi problemy z kolorytem skóry.Stosowałam wiele środków po różnego rodzaju kwasy w tym mlekowy, jednak wywoływały pieczenie oraz zaczerwienienie.Przez kilka dni na czole po stosowaniu tego specyfiku miałam podskórna "kaszkę", natomiast ogólny stan cery szybko się poprawiał.Po około dwóch tygodniach nie ważne od stanu pogody zza oknem, moja skóra stała się wiecznie jędrna i sprężysta i co najważniejsze nawilżona !To wszystko bez efektu zapychania porów, co do przebarwień są one coraz mniej widoczne, jednak zdaję sobie sprawę, że na to potrzeba czasu.Jednak jak za taka cenę, jestem zachwycona efektami nawet przymykając oko na obrzydzająca mnie trochę konsystencje.W moim przypadku ampułka wystarczyła mi na ok.1,5 miesiąca używania na noc.

Czas oczekiwna ok.25 dni

Jakby był ktoś zaintereoswany to ekstrakt zakupiłam u tego sprzedawcy:https://goo.gl/jQVZ0c

 

Re: Rewelacyjny ekstrakt ze śluzu ślimaka

balabym sie nakladac takie cos na twarz...jeszcze z takiego zrodla

Re: Rewelacyjny ekstrakt ze śluzu ślimaka

troszkę mnie to obrzydza ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Rewelacyjny ekstrakt ze śluzu ślimaka

Własnie największym minusme jest konsystencja kosmetyku :/ Trochę przypominająca nasienie 

Re: Rewelacyjny ekstrakt ze śluzu ślimaka

ekstrakt śluzu ślimaka dobrze wpływa na stan skóry

Re: Rewelacyjny ekstrakt ze śluzu ślimaka

nie używałam 

Re: Rewelacyjny ekstrakt ze śluzu ślimaka

Też bardzo dużo dobrego słyszałam o śluzie ślimaka ale nie ma jakiegoś dobrego serum, kremu czy zabiegu w sprawdzonym gabinecie medycyny estetycznej? 

Re: Rewelacyjny ekstrakt ze śluzu ślimaka

Kupowanie kosmetyków z Aliexpres to czysta loteria. Raz jedna partia będzie dobra, później nawet u tego samego sprzedawcy można się naciąć. Ogólnie kosmetyki wyrabiane w chinach nawet sami chińczycy nie stosują tylko stawiają na znane u siebie marki. Ogólnie trzeba wystrzegać się produktów bezmarkowych gdyż nigdy nie wiadomo gdzie i jak one powstały. Nie mówię, że kosmetyki z Aliexpres są nie dobre bo zapewne znajdą się wśród nich perełki ale duża ich ilość ma okropną jakość. Co do śluzu ślimaka polecam rozejrzeć się po sklepach internetowych oferujących popularne i sprawdzone azjatyckie marki. Obecnie jest tam wielki bum na właśnie zastosowanie śluzu ślimaka w składzie :o

Re: Rewelacyjny ekstrakt ze śluzu ślimaka

w rossmannie jest krem ze sluzu slimaka ;p

Re: Rewelacyjny ekstrakt ze śluzu ślimaka

Czytałam bardzo dużo o tym kremie ze śluzu ślimaka i chyba czas zaryzykować 

K.K.

Re: Rewelacyjny ekstrakt ze śluzu ślimaka

jakoś nie chciałabym wypróbować tego
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: