Re: Mini Makeup-Art - moje makijaże :)

  • 2015-11-16, o 19:10
  • 61
  • 23 553
  • 35
  • 48

Re: Mini Makeup-Art - moje makijaże :)

 

 

 

Witam, jestem tu nowa i to mój pierwszy post :) Dopiero ogarniam forum, więc jeszcze nie do końca wiem jak to wszystko prosperuje.

Jestem dyplomowaną wizażystką, która chętnie posłucha Waszych rad i opinii. Mam nadzieje, że czasami i ja udziele Wam kilku wskazówek, które pomogą Wam skupić uwage na błędach, albo po prostu poznać więcej skuteczniejszych i szybczych trików :)

 

Jestem przekonana, że spędze tu miło czas w gronie fajnych, sympatycznych osób :)

A tymczasem zostawie Wam mój makijaż wykonany cieniami Inglot. Kolory typowo jesienne, więc może kogoś zainspiruje do kombinowania z fioletem i bordo :)

 

Pozdrawiam,

Mini Make-up Art

 

 

Mini Make-up Art

Re: Mini Makeup-Art - moje makijaże :)

Wszystko bardzo ładne! :O

Mam pytanie o brwi, jak malujesz ich początek że tak płynnie przechodzą na samym starcie? Rozcierasz cień czy może dajesz jakiś mniej brązowy?

Re: Mini Makeup-Art - moje makijaże :)

Wszystko bardzo ładne! :O

Mam pytanie o brwi, jak malujesz ich początek że tak płynnie przechodzą na samym starcie? Rozcierasz cień czy może dajesz jakiś mniej brązowy?

2015-11-16 19:54:54 autor riley

 

Zazwyczaj zaczynam od podkreślenia dolnej granicy brwi, później uzupełniam góre w taki sam sposób. Na samym końcu, gdy już mam mniej cienia do brwi wykańczam ich początek. Jeśli jesteś zainteresowana, to dodam post na temat moich brwi - jak robie krok po kroku, może lepiej będzie Ci zrozumieć :)

Mini Make-up Art

Re: Mini Makeup-Art - moje makijaże :)

Ładnie. :)

Re: Mini Makeup-Art - moje makijaże :)

Cuuudnie  :)

Re: Mini Makeup-Art - moje makijaże :)

Wszystko bardzo ładne! :O

Mam pytanie o brwi, jak malujesz ich początek że tak płynnie przechodzą na samym starcie? Rozcierasz cień czy może dajesz jakiś mniej brązowy?

2015-11-16 19:54:54 autor riley

 

Zazwyczaj zaczynam od podkreślenia dolnej granicy brwi, później uzupełniam góre w taki sam sposób. Na samym końcu, gdy już mam mniej cienia do brwi wykańczam ich początek. Jeśli jesteś zainteresowana, to dodam post na temat moich brwi - jak robie krok po kroku, może lepiej będzie Ci zrozumieć :)

2015-11-16 21:36:15 autor miniwizazystka

Elegancko, bardzo proszę!

Re: Mini Makeup-Art - moje makijaże :)

pieknie wygladasz w takim makeupie :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Mini Makeup-Art - moje makijaże :)

przecudowny !! <3

Re: Mini Makeup-Art - moje makijaże :)

Oj cudny jest

Re: Mini Makeup-Art - moje makijaże :)

Cudowny makijaż :)

Re: Mini Makeup-Art - moje makijaże :)

piękny

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: